BB-Plugin - en to hu translation catalogue (1340 entries)

en: "Add to Cart" Button
hu: "Kosárba" gomb

en: "I'm not a robot" checkbox
hu: "Nem vagyok robot" ellenőrző

en: "{message}" on line {line} of {file}.
hu: "{message}" ebben a sorban: {line} ebben a fájlban: {file}.

en: % Comments
hu: %Hozzászólások

en: %d Audio File Selected
hu: 1 hangfájl kiválasztva

en: %d Photo Selected
hu: 1 kép választása

en: %s Settings
hu: %s beállítások

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
hu: %s elmentett modul

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
hu: %s elmentett sor

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
hu: %s elmentett sablon

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
hu: %s sablon

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
hu: %s hozzáadva az előre beállítottakhoz!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
hu: %s már egy előre elmentett beállítás.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
hu: Kattintson ide, hogy szerkeszthesse a  %s tartalmát egy könnyű húzd és ejtsd építővel.

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
hu: Írta %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
hu: %s beállítások

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
hu: %s indítása

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
hu: A szövegszerkesztőre váltás letiltja a(z) %1$s elrendezését, amíg újra nem lesz engedélyezve. A szövegszerkesztő módban tett változtatások nem jelennek meg a(z) %1$s elrendezésében. Akarja folytatni?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
hu: Ez egy globális %s. A változtatások mindenhol megjelennek ahol el lett helyezve.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
hu: A %s másolata

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
hu: A modul név (%s) már létezik! Kérjük, válasszon egyedi nevet, hogy a Beaver Builder kompatibilitást biztosítsa.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
hu: Egy modul ezzel a fájlnévvel: %s már létezik! Kérjük adjon meg más fájlnevet, ezzel biztosítva a Beaver Bulderrel a kompatibilitást.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
hu: %s már nem létezik.

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
hu: %s bejegyzés megtekintése

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
hu: --minden kapcsoló használatban de a bb-theme nem aktív. Amennyiben multisite-ot használ a bb-theme-nek a gyökéroldalon van a helye.

en: 0 Comments
hu: 0 Hozzászólás

en: 1 Column
hu: 1 oszlop

en: 1 Comment
hu: 1 Hozzászólás

en: 2 Columns
hu: 2 oszlop

en: 3 Columns
hu: 3 oszlop

en: 4 Columns
hu: 4 oszlop

en: 5 Columns
hu: 5 oszlopok

en: 6 Columns
hu: 6 oszlop

en: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-facebook" target="_blank">Join the Beaver Builder's Group on Facebook</a>
hu: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-facebook" target="_blank">Csatlakozzon a Beaver Builder Facebook csoportjához</a>

en: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-slack" target="_blank">Join the Beaver Builder's Group on Slack</a>
hu: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-slack" target="_blank">Csatlakozás a Beaver Builder Slack csoporthoz.</a>

en: <a%1$s>Sign in</a> to get your username and API key. <a%2$s>Signup</a> if you don't have a GoDaddy Email Marketing account.
hu: <a%1$s>Bejelentkezés</a> a felhasználónév és API kulcs megszerzéséhez. <a%2$s>Feliratkozás</a> amennyiben még nincs GoDaddy Email Marketing fiókja.

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
hu: <strong>Megjegyzés</strong>: Ezek a beállítások minden bejegyzésre és oldalra vonatkoznak.

en: <strong>UPDATE UNAVAILABLE!</strong>
hu: <strong>FRISSÍTÉS NEM ELÉRHETŐ!</strong>

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
hu: Egy CSS és JavaScript fájl dinamikusan generált és tárolt minden alkalommal, amikor ön egy új elrendezést hoz létre. Néha a gyorsítótárnak frissülnie kell, amikor oldalát új szerverre költözteti vagy frissít a legújabb verzióra. Amennyiben bármilyen problémája akad, kérjük próbálja meg kiüríteni a gyorsítótárat az alábbi gombbal.

en: A WYSIWYG text editor.
hu: WYSIWYG szövegszerkesztő.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
hu: Egy osztály, ami ennek az oszlopnak a HTML kódjában használatos. Betűvel kell kezdődnie és csak elválasztójelet, aláhúzásjelet, betűket vagy számokat tartalmazhat. Több osztály esetén alkalmazzon szóközt.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
hu: Egy osztály, ami ennek a modulnak a HTML kódjában használatos. Betűvel kell kezdődnie és csak elválasztójelet, aláhúzásjelet, betűket vagy számokat tartalmazhat. Több osztály esetén alkalmazzon szóközt.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
hu: Egy osztály, ami ennek a sornak a HTML kódjában használatos. Betűvel kell kezdődnie és csak elválasztójelet, aláhúzásjelet, betűket vagy számokat tartalmazhat. Több osztály esetén alkalmazzon szóközt.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
hu: Kliens

en: A comma separated list of tags.
hu: Címkék vesszővel elválasztott listája.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
hu: Címkék

en: A divider line to separate content.
hu: Egy elválasztó vonal a tartalom elkülönítésére.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
hu: Címsor és szövegrészlet választható hivatkozással, ikonnal vagy képpel.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
hu: Nem megnevezett billentyűkombináció

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
hu: Egy címke ami azonosítja ezt a diát a tartalom diavetítők beállításban lévő diák fülön.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
hu: Csoport

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
hu: Egy fotó, ami betöltődik, ha a videó nem töltődne be.

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
hu: Űrlap

en: A simple call to action button.
hu: Cselekvésre felhívás gomb

en: A simple pricing table generator.
hu: Egy egyszerű ártábla generáló.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
hu: Cimkék

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
hu: Címke

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
hu: Egy egyedi azonosító, ami ennek az oszlopnak a HTML kódjában használatos. Betűvel kell kezdődnie és csak betűket, számokat, kötőjelet vagy aláhúzásjelet tartalmazhat. Nem lehet szóköz.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
hu: Egy egyedi azonosító, ami ennek a modulnak a HTML kódjában használatos. Betűvel kell kezdődnie és csak betűket, számokat, kötőjelet vagy aláhúzásjelet tartalmazhat. Nem lehet szóköz.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
hu: Egy egyedi azonosító, ami ennek a sornak a HTML kódjában használatos. Betűvel kell kezdődnie és csak betűket, számokat, kötőjelet vagy aláhúzásjelet tartalmazhat. Nem lehet szóköz.

en: A very simple contact form.
hu: Kapcsolati űrlap

en: A video from Youtube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
hu: Egy ennek a sornak a  háttereként használható videó a Youtube vagy a Vimeo oldalakról. A legtöbb modern böngésző támogatja ezt a formátumot.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
hu: A sor háttereként használható videó MP4 formátumban. A legtöbb modern böngésző támogatja ezt a formátumot.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
hu: Egy videó MP4 formátumban. A legtöbb modern böngésző támogatja ezt a formátumot.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
hu: Egy ennek a sornak a  háttereként használható MP4 videó. A legtöbb modern böngésző támogatja ezt a formátumot.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
hu: Egy videó WebM formátumban, biztosítás gyanánt. Ez a formátum szükséges, hogy olyan böngészőket támogassunk mint pl. a Firefox vagy Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
hu: A sor háttereként használható videó WebM formátumban. Ez a formátum szükséges az olyan böngészők támogatására mint a FireFox vagy Opera.

en: API Key
hu: API kulcs

en: API Token
hu: API token

en: API Username
hu: API felhasználónév

en: Above Bar
hu: Sáv felett

en: Above Content
hu: Tartalom felett

en: Above Heading
hu: Címsor felett

en: Above Text
hu: Szöveg felett

en: Above Title
hu: Cím felett

en: Accent Color
hu: Kiemelés színe

en: Accent Text Color
hu: Kiemelés betűszíne

en: Access Key
hu: Hozzáférési kulcs

en: Access Token
hu: Hozzáférési token

en: Accordion
hu: Harmonika

en: Account
hu: Fiókadatok

en: Account ID
hu: Fiókazonosító

en: Account Name
hu: Fiók neve

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
hu: Hiba: Egy fiók már létezik ezzel a névvel!

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
hu: Hiba: Hiányzó fiók név.

en: Active!
hu: Aktív!

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add Account...
hu: Fiók hozzáadása...

en: Add Audio Files
hu: Hangfájl hozzáadása

en: Add Content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Add Icon
hu: Ikon hozzáadása

en: Add Item
hu: Elem hozzáadása

en: Add More Content
hu: További tartalom hozzáadása

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add Photos
hu: Képek hozzáadása

en: Add Pricing Box
hu: Ár doboz hozzáadása

en: Add Rows
hu: Sor hozzáadása

en: Add Testimonial
hu: Vélemény hozzáadása

en: Add a color preset first.
hu: Adjon meg egy előre beállított színt.

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
hu: Adjon hozzá többoszlopos sorokat, igazítson térközt, adjon meg hátteret és még többet csupán azzal, hogy húz és ejt sorelrendezéseket az oldalra.

en: Add new builder content using the form below.
hu: Adjon hozzá új oldalépítő tartalmat az alábbi űrlappal.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
hu: Adjon hozzá új tartalmat azzal, hogy modulokat vagy widgeteket húz és ejt a sorelrendezésekbe, vagy létrehozhat így új sorelrendezéseket.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
hu: A következő megadásával kifejezheti szeretetét:  %1$s ami ezen van: %2$s

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
hu: További modulok: Kapcsolati űrlap, fülek, slider, ártáblázat, térkép, bejegyzések, feliratkozó űrlap, közösségi ikonok, és még sok más.

en: Address
hu: Cím

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
hu: Adjon hozzá egy egyszerű feliratkozási űrlapot az elrendezéshez.

en: Admin
hu: Adminisztrátor

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced Modules
hu: Haladó modulok

en: After Text
hu: Szöveg után

en: Align
hu: Igazítás

en: Alignment
hu: Igazítás

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
hu: Minden sornak ez lesz az alap szélessége. A sor beállításánál felülírhatja ezt és teljes szélességűvé teheti a sort.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
hu: A szakmai ügyfélszolgálathoz hozzáférés mellett a Beaver Builder prémium változata tele van hasznos tulajdonságokkal, ami időt takarít meg önnek és egyszerűbbé teszi az oldalszerkeztést.

en: Always
hu: Mindig

en: Always Visible
hu: Mindig látható

en: An animated tesimonials area.
hu: Animált ügyfél vélemény felület.

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
hu: Kampány

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
hu: Lista

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
hu: Lista

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
hu: Lista

en: Animation
hu: Animáció

en: Animation Delay
hu: Animáció késleltetés

en: Animation Speed
hu: Animáció sebesség

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
hu: Halványít

[ctx: Animation style.]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
hu: Slide le

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
hu: Slide balról

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
hu: Slide jobbról

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
hu: Slide fel

en: App ID
hu: Alkalmazás azonosító (ID)

en: App Password
hu: Alkalmazás jelszó

en: Append New Layout
hu: Hozzáfűzése új részként

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
hu: Biztos benne, hogy törölni szeretné a fiókot? Más kapcsolódó modulok is érintettek lehetnek!

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Arrow Color
hu: Nyíl színek

en: Arrows
hu: Nyilak

en: Arrows Background Color
hu: Nyilak háttérszíne

en: Arrows Background Style
hu: Nyilak háttér stílusa

en: Arrows Color
hu: Nyilak színe

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
hu: Ahogy új kategóriát ad hozzá a WooCommerce áruházához, minden kategória kap egy egyedi azonosítót. Megtalálhatja az egyedi azonosítót ha ellátogat a kategóriák felületre a termékek menüpont alatt és az egeret ráviszi egy kilistázott kategóriára. A megjelenő URL címben megtalálja az azonosítót az ID=szám formátumban.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
hu: Ahogy új kategóriát ad hozzá a WooCommerce áruházához, minden kategória kap egy keresőbarát nevet (slug). Megtalálhatja a keresőbarát nevet ha ellátogat a kategóriák felületre a termékek menüpont alatt. Itt vesszővel elválasztva többet hozzáadhat.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
hu: Ahogy új terméket ad hozzá a WooCommerce áruházához, minden termék kap egy egyedi azonosítót. Megtalálhatja az egyedi azonosítót ha ellátogat a termékek felületre és az egeret ráviszi egy kilistázott termékre. Az első, ID nevű attribútum lesz a termékazonosító és itt vesszővel elválasztva többet hozzáadhat.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
hu: Ahogy új terméket ad hozzá a WooCommerce áruházához, minden termék kap egy egyedi azonosítót. Megtalálhatja az egyedi azonosítót ha ellátogat a termékek felületre és az egeret ráviszi egy kilistázott termékre. Az első, ID nevű attribútum lesz a termékazonosító.

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Audio
hu: Hang

en: Audio File Selected
hu: Hangfájl kiválasztva

en: Audio Files Selected
hu: Hangfájlok kiválasztva

en: Audio Type
hu: Hang típusa

en: Author
hu: Szerző

en: Authorization Code
hu: Jogosultsági kód

en: Authors
hu: Szerzők

en: Auto Play
hu: Automatikus lejátszás

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
hu: Az automata lehetővé teszi, hogy a borító teljes hosszúságában elfedje a tartalom szövegét. A 100% oda fogja illeszteni a borítót a dia tetejéhez és aljához.

en: Available Downloads
hu: Elérhető letöltések

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Hover Color
hu: Háttérszín egér rávitelekor

en: Background Layout
hu: Háttér elrendezés

en: Background Overlay
hu: Borító háttér

en: Background Parallax
hu: Parallax háttér

en: Background Photo
hu: Kép háttérszín

en: Background Slideshow
hu: Háttér diavetítés

en: Background Video
hu: Háttér videó

en: Background Video Code
hu: Háttér videó kód

[ctx: Background height.]
en: Auto
hu: Automata

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
hu: Vízszintes

[ctx: Background repeat.]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
hu: Csempe

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
hu: Függőleges

[ctx: Background scale.]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Background type.]
en: Color
hu: Szín

[ctx: Background type.]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Background type.]
en: Photo
hu: Kép

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
hu: Diavetítés

[ctx: Background type.]
en: Video
hu: Videó

en: Backgrounds
hu: Hátterek

en: Bar Background Color
hu: Sáv háttérszín

en: Bar Foreground Color
hu: Sáv előtérszín

en: Bar Styles
hu: Sáv stílusok

en: Bars
hu: Sávok

en: Bars Counter
hu: Sáv számláló

en: Basic Modules
hu: Alap modulok

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
hu: Feltétlenül addja meg a licenckódot, hogy hozzáférjen a frissítésekhez és az új tulajdonságokhoz.

en: Beautiful pre-made layout templates.
hu: Gyönyörű, előre elkészített elrendezés sablonok.

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
hu: A Beaver Builder a következő JavaScript hibát találta. Amennyiben a Beaver Builder nem működik megfelelően, az ok valószínűleg ez a hiba. Kérjük segítsen nekünk azzal, hogy kikapcsolja az összes bővítményt és egyesével újra bekapcsolja őket, miközben ellenőrzi a Beaver Builder működését, ezzel megállapítva az esetleges harmadik fél bővítménnyel való konfliktust.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
hu: Lehet, hogy a Beaver Builder  nem működik rendesen, mert nincs engedélye, hogy  fájlokat írjon e szerverén, a Wordpress feltöltések mappába.

en: Before Text
hu: Szöveg előtt

en: Below Bar
hu: Sáv alatt

en: Below Heading
hu: Címsor alatt

en: Below Photo
hu: Kép alatt

en: Below Row
hu: Sor alatt

en: Below Text
hu: Szöveg alatt

en: Best Selling Products
hu: Legjobban fogyó termékek

en: Blinds
hu: Rolók

en: Bold
hu: Félkövér

en: Border
hu: Szegély

en: Border Color
hu: Szegély szín

en: Border Size
hu: Szegély vastagsága

en: Border Style
hu: Szegély stílus

[ctx: Border size.]
en: Large
hu: Nagy

[ctx: Border size.]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: Border size.]
en: Small
hu: Kicsi

[ctx: Border type.]
en: Dashed
hu: Szaggatott

[ctx: Border type.]
en: Dotted
hu: Pontozott

[ctx: Border type.]
en: Double
hu: Dupla

[ctx: Border type.]
en: Solid
hu: Vonal

en: Bottom
hu: Lent

en: Box Border
hu: Doboz szegély

en: Box Foreground
hu: Doboz előtér

en: Box Top Margin
hu: Doboz felső margó

en: Boxes
hu: Dobozok

en: Boxes Grow
hu: Dobozok növekednek

en: Branding
hu: Márkajelzés

en: Build your own custom modules.
hu: Építsen saját, egyedi modulokat.

en: Builder
hu: Építő

en: Builder Admin
hu: Oldalépítő admin

en: Builder Admin Menu
hu: Építő admin menü

en: Button
hu: Gomb

en: Button Icon
hu: Gomb ikon

en: Button Icon Position
hu: Gomb ikon pozíciója

en: Button Link
hu: Gomb hivatkozása

en: Button Style
hu: Gomb stílus

en: Button Text
hu: Gomb felirata

en: Button URL
hu: Gomb hivatkozás (URL)

en: Button Width
hu: Gomb szélesség

en: Buttons
hu: Gombok

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: CSS Selector
hu: CSS választó

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Call to Action
hu: Cselekvésre felhívás gomb

[ctx: Call to action.]
en: None
hu: Nincs

en: Callout
hu: Képaláírás/Ábrafelirat

en: Cancel
hu: Mégse

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Caption Button
hu: Felirat gomb

en: Cart
hu: Kosár

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category Slug
hu: Kategória keresőbarát név

en: Center
hu: Középen

en: Center Bottom
hu: Alul középen

en: Center Top
hu: Középen (center)

en: Change Template
hu: Sablon csere

en: Change Templates
hu: Sablon csere

en: Change UI Brightness
hu: UI fényerősség váltás

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
hu: Jelölje be vagy törölje a jelölést alábbi moduloknál, és ezzel engedélyezze vagy tiltsa le őket.

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Choose Another Photo
hu: Válasszon másik képet

en: Choose a Template
hu: Válasszon egy sablont

en: Choose...
hu: Választás...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
hu: A nem kiválasztása elrejti az alapértelmezett téma fejlécét az "Oldal" bejegyzés típusoknál. Némi alapvető CSS megadása szintén szükséges amennyiben a nemet választja.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
hu: Az igent választva az első tétel alapból ki lesz terjesztve.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
hu: Igent választva csak egyetlen tétel lesz nyitva egy adott alkalommal. Nemet választva engedélyezi, hogy több tétel is nyitva legyen ugyanakkor.

en: Circle
hu: Kör

en: Circle Background Color
hu: Kör háttérszín

en: Circle Bar Styles
hu: Körsáv stílusok

en: Circle Counter
hu: Kör számláló

en: Circle Foreground Color
hu: Kör előtérszín

en: Circle Size
hu: Kör méret

en: Circle Stroke Size
hu: Kör körvonal méret

en: Circle Styles
hu: Kör stílusok

en: Class
hu: Osztály

en: Clear Cache
hu: Gyorsítótár kiürítése

en: Click Action
hu: Kattintson ide

en: Click Here
hu: Kattintson ide

[ctx: Click action type.]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Click action.]
en: None
hu: Nincs

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
hu: Az alábbi gombra kattintva eltávolítja a oldalépítő bővítményt, és törli az összes adatot, ami társul hozzá. El tudja távolítani, illetve deaktiválni tudja az építőt a bővítmények közül, ha nem akarja törölni az adatokat.

en: Collage
hu: Kollázs

en: Collapse Inactive
hu: Összecsukás inaktív

en: Colon
hu: Kettőspont

en: Color
hu: Szín

en: Color Picker
hu: Színválasztó

en: Color Presets
hu: Előre beállított színek.

[ctx: Color.]
en: Dark
hu: Sötét

[ctx: Color.]
en: Light
hu: Világos

en: Colors
hu: Színek

en: Column
hu: Oszlop

en: Column Settings
hu: Oszlop beállítások

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Come by and share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
hu: Jöjjön és osszon meg egy projektet, kérdezzen vagy csak köszönjön be. Hírekért és újdonságokért kedvelje a <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook oldalunkat</a>vagy kövessen minket a <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitteren</a>. (A közösségi oldalakon a beszélgetések angol nyelvűek)

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
hu: Látogasson el a Beaver Builder főoldalára, hogy megtudja miben tudnak segíteni a prémium tulajdonságok.

en: Comment Count
hu: Hozzászólás száma:

en: Comments
hu: Hozzászólás

en: Compact
hu: Kompakt

en: Company ID
hu: Céges azonosító

en: Connect
hu: Csatlakozás

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
hu: Hiba: Hiányzó szolgáltatási adat.

en: Contact Form
hu: Kapcsolati űrlap

en: Contact Form Submission
hu: Kapcsolati űrlap beküldés

en: Contact Support
hu: Ügyfélszolgálat kapcsolat

en: Contact Support URL
hu: Ügyfélszolgálat kapcsolat URL

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
hu: Név

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Color
hu: Tartalom szín

en: Content Layout
hu: Tartalom elrendezés

en: Content Length
hu: Tartalom hossz

en: Content Pages
hu: Tartalmi oldalak

en: Content Slider
hu: Tartalom diavetítés

en: Content Type
hu: Tartalom típusa

en: Content Width
hu: Tartalom szélesség

[ctx: Content type.]
en: None
hu: Nincs

en: Content:
hu: Tartalom:

en: Continue Editing
hu: Szerkesztés folytatása

en: Control Bar
hu: Vezérlősáv

en: Control Bar Buttons
hu: Vezérlősáv gombok

en: Control Bar Overlay
hu: Vezérlősáv átfedés

en: Control bar overlay specifies if the control bar buttons you choose overlay your slideshow images or site below the slideshow completely.
hu: A vezérlősáv átfedés meghatározza, hogy a vezérlősáv kiválasztott gombjai  átfedik a diavetítő képeit vagy az oldalt a diavetítő alatt teljesen.

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Countdown
hu: Visszaszámláló

en: Create Gallery
hu: Galéria létrehozása

en: Crop
hu: Körülvág

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
hu: A levágás nemre állítva hozzáilleszti a diavetítő képeket a magassághoz és arányában meghagyja a szélességet. Az igenre állítás viszont  hozzáilleszti a képeket a tartalomfelület  minden oldalához, miközben levágja a felesleget jobbra és balra, hogy a megadott magassághoz igazodjon.

en: Current Page
hu: Aktuális oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom Query
hu: Egyedi lekérdezés

en: Custom URL
hu: Egyéni URL

en: Custom Width
hu: Egyedi szélesség

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: Custom post type label.]
en: All
hu: Összes

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: Custom post type label.]
en: New
hu: Új

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
hu: Nem találhatók sablonok a lomtárban.

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
hu: Nincs találat

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
hu: Szülő

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
hu: Sablon

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
hu: Sablonok

[ctx: Custom post type label.]
en: View
hu: Nézet

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
hu: Sablon kategória

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
hu: Sablon kategóriák

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
hu: Kategória

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
hu: Kategória szerkeztés

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
hu: Új kategória név

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
hu: Szülő kategória

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
hu: Szülő kategória:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
hu: Kategóriák keresése

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
hu: Típus

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
hu: Kategória frissítés

en: Customize Theme
hu: Téma testreszabás

en: Dark
hu: Sötét

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format
hu: Dátum formátum

en: Date Last Modified
hu: Legutóbbi módosítás

en: Day
hu: Nap

en: Days
hu: Napok

en: Deactivated!
hu: Deaktívált!

en: Debug Mode Disabled
hu: Hibakeresés mód kikapcsolva

en: Debug Mode Enabled
hu: Hibakeresés mód bekapcsolva

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Page Heading
hu: Alapértelmezett fejléc

en: Default Row Content Width
hu: Alapértelmezett sor szélesség

en: Default Row Width
hu: Alapértelmezett sor szélesség

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
hu: Kategorizátlan

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Delete Column
hu: Oszlop törlése

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Deselect All
hu: Összes kiválasztás visszavonása

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disable All Templates
hu: Minden sablon letiltása

en: Disable Debug Mode
hu: Hibakeresés mód letiltása

en: Disable Right-Click
hu: Jobb gomb letiltása

en: Disabled
hu: Letiltott

en: Discard
hu: Elvetés

en: Discard Changes and Exit
hu: Változtatások elvetése és kilépés

en: Discard changes and exit
hu: Változtatások elvetése és kilépés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Display a Google map.
hu: Google térkép mutatása.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
hu: Megjeleníti a WordPress oldalmenüt, amely az aktuális témához van regisztrálva.

en: Display a WordPress widget.
hu: WordPress widget megjelenítése

en: Display a carousel of your WordPress posts.
hu: Mutatja a Wordpress bejegyzéseit körkörösen.

en: Display a collapsible accordion of items.
hu: Összezárható harmonika tételek megjelenítése.

en: Display a collection of tabbed content.
hu: Füles tartalmak gyűjteményének a megjelenítése.

en: Display a grid of your WordPress posts.
hu: Mutatja a Wordpress bejegyzéseit rácsozatosan.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
hu: Hivatkozással ellátott Font Awesome ikonok csoportjának megjelenítése.

en: Display a heading, subheading and a button.
hu: Címsor, alcím és gomb megjelenítése.

en: Display a slider of your WordPress posts.
hu: Mutatja a Wordpress bejegyzése csúszkáját.

en: Display a title/page heading.
hu: A cím/oldal címsor megjelenítése.

en: Display an icon and optional title.
hu: Jelenjen meg az ikon és az opcionális címe.

en: Display multiple photos in a gallery view.
hu: Több kép megjelenítése galéria formátumban.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
hu: Több fotó megjelenítése egy Diavetítés nézetben.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
hu: Termékek vagy kategóriák megjelenítése az ön WooCommerce áruházából.

en: Display raw HTML code.
hu: Mutatja egy sorban a HTML kódot.

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
hu: Több dia megjelenítése, tetszőleges fejléc és cselekvésre felhívás használatával.

en: Displays social buttons.
hu: Megosztás gombok megjelenítése

en: Do you really want to delete this column?
hu: Tényleg szeretné törölni azt az oszlopot?

en: Do you really want to delete this item?
hu: Biztosan törölni kívánja ezt az elemet?

en: Do you really want to delete this module?
hu: Tényleg szeretné törölni ezt a modult?

en: Do you really want to delete this row?
hu: Tényleg szeretné törölni ezt a sort?

en: Do you really want to delete this template?
hu: Biztosan törölni szeretné az aktuális sablont?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
hu: Tényleg azt szeretné, hogy a módosítások elveszenek? Minden változtatás, ami nem lett mentve el fog veszni.

en: Done
hu: Kész

en: Dot Color
hu: Pont színe

en: Drop a row layout or module to get started!
hu: Húzzon be egy sort vagy modult a kezdéshez!

en: Drop us a line today for a free quote!
hu: Írjon nekünk ma egy ingyenes ajánlatért.

en: Duplicate
hu: Másolat

en: Duplicate Layout
hu: Elrendezés másolat

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
hu: Elrendezés másolat

en: Duration
hu: Időtartam

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
hu: HIBA! Nem sikerült kapcsolódnunk a frissítő szerverhez. Amennyiben a hiba továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba tárhelyszolgáltatójával és jelezze nekik, hogy weboldala nem tud kapcsolatot teremteni az updates.wpbeaverbuilder.com címmel.

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Column
hu: Oszlop szerkesztése

en: Edit Content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Edit Gallery
hu: Galéria szerkesztése

en: Edit Playlist
hu: Lejátszási lista szerkesztése

en: Email Address
hu: Email cím

en: Email Field
hu: Email mező

en: Email Subject
hu: Email tárgya

en: Embed
hu: Beágyaz

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable All Templates
hu: Sablonok engedélyezése

en: Enable Audio
hu: Hang engedélyezése

en: Enable Contact Support
hu: Ügyfélszolgálat kapcsolat engedélyezése

en: Enable Core Templates Only
hu: Csak az alapsablonok bekapcsolása.

en: Enable Debug Mode
hu: Hibakeresés mód engedélyezése

en: Enable Help Button
hu: Súgó gomb engedélyezése

en: Enable Help Tour
hu: Segítség bemutató engedélyezése

en: Enable Help Video
hu: Súgó videó engedélyezése

en: Enable Knowledge Base
hu: Tudásbázis engedélyezése

en: Enable Templates
hu: Sablonok engedélyezése

en: Enable User Templates Only
hu: Csak a felhasználói ablonok bekapcsolása.

en: Enable debug mode to generate a unique support url.
hu: Engedélyezze a hibakeresés módot, egy rövid támogatói webcím létrehozásához.

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Enabled Modules
hu: Modulok engedélyezése

en: Enter License Key
hu: Licenckulcs megadása

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
hu: Adjon meg egy CSS selector-t az alapértelmezett oldal felécét elrejteni.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
hu: Sorolja fel, vesszővel elválasztva, a bejegyzés típusokat amiknél szeretné az oldalszerkesztőt használni.

en: Enter a list of %1$s.
hu: Adjon meg egy listát ebből: %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
hu: Adja meg a szerzők felhasználóneveinek a listáját.

en: Enter a post title to search.
hu: Keresés a bejegyzések között

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
hu: Adja meg az azonosítót egy helyet a hálózaton, amely sablonokat előtérbe kell helyeznie a központi szerkesztő sablonokkal. Hagyja üresen, ha nem akarja, hogy felülbírálja a rendszer a központi sablonokat.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
hu: Adja meg <a%s> licenckulcsot, ami lehetővé teszi a távoli frissítéseket és támogatást.

en: Equal Heights
hu: Egyenlő magasságok

en: Equalize Column Heights
hu: Egyenlő oszlop magasság

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
hu: Hiba! A honlap azonosító (site ID) nem létezik.

en: Error! Could not unzip file.
hu: Hiba: Nem sikerült a kicsomagolás.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
hu: Hiba! Kérjük, adjon meg egy jövőbeni időpontot.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
hu: Hiba! Adja meg honlap azonosítót (site ID).

en: Error! Please enter a valid day.
hu: Hiba! Kérjük adjon meg egy érvényes napot.

en: Error! Please enter a valid month.
hu: Hiba! Kérjük adjon meg egy érvényes hónapot.

en: Error! Please enter a valid year.
hu: Hiba! Kérjük adjon meg egy érvényes évet.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
hu: Hiba: Adjon meg egy iframe video beillesztési kódot.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon or Fontello.
hu: Hiba: Kérjük, töltsön fel egy ikont az Icomoon-ról vagy Fontello-ról.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
hu: Hiba! Amikor az Iconmoon oldalról letölt győződjön megy arról, hogy a "Download Font button" opciót választja és nem a "Generate SVG" lehetőséget.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
hu: Hiba: Legalább egy súgógomb funkciót engedélyeznie kell.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
hu: Hiba: Legalább egy ikon beállítást engedélyeznie kell.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
hu: Hiba: Nem sikerült a kapcsolat a Campayn-hoz. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
hu: Hiba: Nem sikerült kapcsolódni a Constant Contact-hoz %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
hu: Hiba: Nem sikerült az Enormail kapcsolat. %s

en: Error: Could not connect to MailerLite. %s
hu: Hiba: Nem sikerült a MailerLite kapcsolat. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
hu: Hiba: Nem sikerült a kapcsolat a Mailrelay-hez. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
hu: Hiba: Nem sikerült a kapcsolat a SendinBlue-hoz. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
hu: Hiba: Nem sikerült a kapcsolat a Sendy-hez. %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
hu: Hiba: Az iContact Pro kapcsolódás sikertelen. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
hu: Hiba: Nem sikerült a kapcsolat a iContact-hoz. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
hu: Hiba: Nem tud csatlakozni az SendinBlue-hoz. %s

en: Error: Invalid API data.
hu: Hiba: Érvénytelen API adatokat.

en: Error: Please check your API URL and API key.
hu: Hiba: Ellenőrizze az API URL-t és API-kulcsot.

en: Error: Please check your API key.
hu: Hiba: Ellenőrizze az API kulcsot.

en: Error: Please check your API key. %s
hu: Hiba: Kérem ellenőrizze az API kulcsát. %s

en: Error: Please check your API token. %s
hu: Hiba: Ellenőrizze az API tokenjét. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
hu: Hiba: Ellenőrizze a fiókazonosítóját. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
hu: Hiba: Adjon meg egy érvényes jogosultsági kódot.

en: Error: You must provide a Host.
hu: Hiba: Biztosítani kell egy szolgáltatót.

en: Error: You must provide a app ID.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy alkalmazás azonosítót.

en: Error: You must provide a app password.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy alkalmazás jelszót.

en: Error: You must provide a company ID.
hu: Hiba: meg kell adni egy céges azonosítót.

en: Error: You must provide a list ID.
hu: Hiba: Meg kell adni egy lista azonosítót.

en: Error: You must provide a profile ID.
hu: Hiba: meg kell adni egy fiók azonosítót.

en: Error: You must provide a username.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy felhasználónevet.

en: Error: You must provide an API URL.
hu: Hiba: Meg kell adnia az API URL-t.

en: Error: You must provide an API key.
hu: Hiba: Meg kell adnia az API kulcsot.

en: Error: You must provide an API token.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy API tokent.

en: Error: You must provide an API username.
hu: Hiba: egy API felhasználónév megadása kötelező.

en: Error: You must provide an Access Key.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy hozzáférési kulcsot.

en: Error: You must provide an Account ID.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy fiókazonosítót.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy jogosultsági kódot.

en: Error: You must provide an access token.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy hozzáférési tokent.

en: Error: You must provide an app ID.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy alkalmazás azonosítót.

en: Error: You must provide an app password.
hu: Hiba: meg kell adni egy alkalmazás jelszót.

en: Error: You must provide an email address.
hu: Hiba: Meg kell adnia egy email címet!

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
hu: Hiba: Meg kell adni a Sendy telepítő URL-t.

en: Example: page, post, product
hu: Példa: oldal, bejegyzés, termék

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Expand First Item
hu: Első példány kiterjesztése

en: Expanded
hu: Kibontott

en: Expert support from our world-class support team.
hu: Szakmai ügyfélszolgálat a világszínvonalú csapatunktól.

en: Export All
hu: Az összes exportálása

en: Export Selected
hu: A választott exportálása

en: Export Template Data
hu: Sablon adat exportálás

en: Facebook Button
hu: Facebook gomb

en: Fade
hu: Halványodás

en: Fade In On Hover
hu: Elhalványul egérmutató hatására

en: Fallback Photo
hu: Tartalék kép

en: Fast
hu: Gyors

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: Featured Products
hu: Kiemelt termékek

en: Features Min Height
hu: Min. magasság

en: Feed URL
hu: Visszajelzés linkje/URL-je.

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
hu: Hozzáadás %s

en: Fill
hu: Kitölt

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fit
hu: Illeszkedik

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Fixed Width
hu: Rögzített szélesség

en: Flat
hu: Sík

en: Font
hu: Betűkészlet

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
hu: Például, ha az érték 10%, akkor az utótag "%" lenne.

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
hu: Például, ha az érték US$ 10, akkor az előtag "US$" lenne.

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
hu: További időtakarékossági megoldásokért és hozzáférésért a szakmai támogatáshoz, <a href="%s" target="_blank">rendelje meg ma</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
hu: Több címke esetén használjon vesszőt.

en: Form
hu: Űrlap

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
hu: A MailerLite fiókjában található az Integrations > Developer API menüpont alatt.

en: Found in your Sendy application under Settings.
hu: A Sendy alkalmazás beállítások menüjében található.

en: Full Height
hu: Teljes magasság

en: Full Size
hu: Teljes méret

en: Full Text
hu: Teljes szöveg

en: Full Width
hu: Teljes szélesség

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
hu: A teljes szélességű tartalom az oldal egyik szélétől a másikig terjed. A fix tartalom nem szélesebben, mint a globális beállításoknál megadott maximális sorszélesség.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
hu: A teljes szélességű sorok az oldal egyik szélétől a másikig terjednek. A fix sorok nem szélesebben, mint a globális beállításoknál megadott maximális sorszélesség.

en: Fullscreen Button
hu: Teljes méret gomb

en: Gallery
hu: Galéria

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
hu: Bélyegképek

en: General
hu: Általános

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
hu: Autómatikus térköz engedélyezése

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
hu: Engedélyezett

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
hu: Mutat

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
hu: Hozzáadás

en: Get Help
hu: Segítség

en: Get More Features
hu: Több hasznos tulajdonság hozzáadása

en: Get Started
hu: Indulhat

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
hu: Szerezzen több időtakarékos kiegészítőt, modult és profi támogatást.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
hu: A kezdéshez válasszon egy sablont, hogy testreszabja, vagy készítsen egy oldalt a semmiből, az üres sablon kiválasztásával.

en: Getting Started - Building your first page.
hu: Kezdjünk hozzá - Az első oldal építése.

en: Getting Started Video
hu: Videó elkezdése

en: Global
hu: Globális

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Google Plus Button
hu: Google Plus gomb

en: Gradient
hu: Lejtés

en: Grid
hu: Rács

en: HTML Element
hu: HTML elem

en: HTML Tag
hu: HTML-címke

en: Hamburger Icon
hu: Hamburger ikon

en: Hamburger Icon + Label
hu: Hamburger ikon + cimke

en: Heading
hu: Címsor

en: Heading Color
hu: Címsor színe

en: Heading Size
hu: Fejléc méret

en: Heading Tag
hu: Fejléc 'Tag' része

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Segítség

en: Help Button
hu: Súgó gomb

en: Help Button Settings
hu: Súgó gomb beállítások

en: Help Tour
hu: Segítség bemutató

en: Help Video
hu: Súgó videó

en: Help Video Embed Code
hu: Súgó videó beágyazó kód

en: Helpful Tools
hu: Hasznos eszközök

en: Hide
hu: Rejt

en: Highlight
hu: Kiemelés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Horizontal Padding
hu: Vízszintes belső margó

en: Host
hu: Szolgáltató

en: Hour
hu: Óra

en: Hours
hu: Órák

en: Hover Color
hu: Színe egér rávitelekor

en: Hover Transition
hu: Átmenet

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
hu: Eltolás

en: ID
hu: Azonosító (ID)

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon Colors
hu: Ikon színek

en: Icon Group
hu: Ikon Csoport

en: Icon Position
hu: Ikon pozíció

en: Icon Settings
hu: Ikon beállítások

en: Icon Structure
hu: Ikon felépítése

en: Icon Visibility
hu: Ikon láthatóság

en: Icons
hu: Ikonok

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
hu: A fő weboldalon lévő ikonokat a hálózati admin felületen lehet kezeli.

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
hu: Amennyiben nem talál megfelelő választ, gondolja meg, hogy megvásárolja a Beaver Builder prémium változatát. Szakmai ügyfélszolgálati csapatunk várja, hogy megválaszolja kérdéseit és segítsen önnek megépíteni honlapját.  <a href="%s" target="_blank">Bővebben</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
hu: Amennyiben nem talál megfelelő választ, bátran <a href="%s" target="_blank">kérdezzen minket üzenetben.</a>

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
hu: Amennyiben sablont szeretne exportálni, hogy más honlapon importálja, akkor kérjük használja az exportálót itt: <a href="%s">Eszközök> Exportálás</a>

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
hu: Adjon meg érvényes oldal és titkos kulcsot, amennyiben szeretné megjeleníteni ezt a mezőt.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
hu: Ha a teljes téma/kép világosabb színű, a világos sötét színben fog gombokat megjeleníteni és fordítva.

en: Image
hu: Kép

en: Image Position
hu: Kép pozíció

en: Image Size
hu: Képméret

en: Image Spacing
hu: Képköz

en: Image Type
hu: Kép típus

en: Image Width
hu: Képszélesség

[ctx: Image size.]
en: Full Size
hu: Teljes méret

[ctx: Image size.]
en: Large
hu: Nagy

[ctx: Image size.]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

[ctx: Image type.]
en: None
hu: Nincs

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
hu:  <strong>bejegyzések, oldalak, hozzászólások, egyedi mezők, kategóriák, és cimkék</strong> importálása egy WordPress export fájlból.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
hu: Öszzes

en: Inline
hu: Sorban

en: Insert
hu: Beillesztés

en: Inside Bar
hu: Sávon belül

en: Installation URL
hu: Telepítés URL

en: Invisible
hu: Láthatatlan

en: Item
hu: Elem

en: Item Spacing
hu: Elem térköz

en: Items
hu: Tételek

en: Join the Community
hu: Csatlakozzon a közösséghez

en: Keyboard Shortcuts
hu: Billentyűkombinációk

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
hu: Új sablon elmentése

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
hu: Globális beállítások megnyítása

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
hu: Elrendezés beállítások megnyítása

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
hu: Modulok fűl megnyitása

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
hu: Sorok fűl megnyitása

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
hu: Elmentett fűl megnyitása

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
hu: Sablonok fűl megnyitása

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
hu: Előnézet mód átkapcsolása

en: Knowledge Base
hu: Tudásbázis

en: Knowledge Base URL
hu: Tudásbázis URL

en: Label
hu: Címke

[ctx: Label size.]
en: Large
hu: Nagy

[ctx: Label size.]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: Label size.]
en: Small
hu: Kicsi

en: Landing Pages
hu: Landoló oldal

en: Landscape
hu: Tájkép

en: Large
hu: Nagy

en: Large &amp; Medium Devices Only
hu: Csak nagy és közepes méretű eszköz

en: Large Devices Only
hu: Csak nagy méretű eszköz

en: Launch Page Builder
hu: Oldalépítő indítása

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Layout CSS & Javascript
hu: Elrendezés CSS és javascript

en: Layout CSS / Javascript
hu: Elrendezés CSS / Javascript

en: Layout Templates
hu: Sablon elrendezések

en: Learn More
hu: Bővebben...

en: Left
hu: Bal

en: Left Bottom
hu: Balra lent

en: Left Center
hu: Balra középen

en: Left Content
hu: Baloldali tartalom

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Left To Right
hu: Balról jobbra

en: Left Top
hu: Balra fent

en: Left of Heading
hu: Fejléc bal oldala

en: Left of Text and Heading
hu: Balra szöveg és fejléc

en: Let's Get Building!
hu: Kezdjük el felépíteni!

en: License
hu: Licenc

en: License key saved!
hu: Licenckulcs elmentve!

en: Light
hu: Világos

en: Lightbox Content
hu: Lightbox tartalom

en: Line
hu: Vonal

en: Line Height
hu: Sormagasság

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Link Color
hu: Hivatkozás színe

en: Link Hover Color
hu: Hivatkozás háttérszíne egér rávitelekor

en: Link Type
hu: Link típus

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcíme

[ctx: Link placeholder]
en: http://www.example.com
hu: http://www.pelda.hu

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
hu: A link típus azt határozza meg, ahova a kép mutat a kattintás során. Választhat specifikus URL-t, magát a képet vagy egy külön oldalt a képpel.

[ctx: Link type.]
en: None
hu: Nincs

en: List
hu: Lista

en: List ID
hu: Lista azonosító

en: Load More
hu: Több betöltése

en: Load More Button
hu: Több betöltése gomb

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Locked
hu: Zárolt

en: Logged In User
hu: Bejelentkezett felhasználó

en: Logged Out User
hu: Kijelentkezett felhasználó

en: Loop
hu: Folyamatos lejátszás

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
hu: Csoportok

en: Main Query
hu: Fő lekérdezés

en: Make this saved row or module global?
hu: Szeretné ezt az elmentett sort vagy modult globálissá tenni?

en: Manage Templates
hu: Sablonok kezelése

en: Map
hu: Térkép

en: Margins
hu: Margók

en: Masonry
hu: Téglarácsos

en: Max Content Width
hu: Maximális szélesség

en: Max Width
hu: Maximális szélesség

en: Media Library
hu: Média könyvtár

en: Medium
hu: Közepes

en: Medium &amp; Small Devices Only
hu: Csak közepes és kisebb méretű eszköz

en: Medium Device Breakpoint
hu: Közepes eszköznél töréspont

en: Medium Devices Only
hu: Csak közepes méretű eszköz

en: Menu
hu: Menü

en: Menu Alignment
hu: Menü igazítása

en: Menu Background Color
hu: Menü háttérszín

en: Menu Background Color (Mobile)
hu: Menü háttérszín (mobil)

en: Menu Button
hu: Menü gomb

en: Menu Order
hu: Menü rendezés

en: Message
hu: Üzenet

en: Message Sent!
hu: Üzenet elküldve!

en: Message failed. Please try again.
hu: Nem sikerült elküldeni az üzenetet. Kérjük próbálja meg később újra!

en: Meta Key
hu: Mező neve

en: Meta Value (Alphabetical)
hu: Mező értéke (ábécé szerint)

en: Meta Value (Numeric)
hu: Mező értéke (számszerű)

en: Minute
hu: Perc

en: Minutes
hu: Percek

en: Misc
hu: Egyéb

en: Mobile Photo
hu: Mobil kép

en: Mobile Text Colors
hu: Mobil szöveg színek

en: Module
hu: Modulok

en: Module Saved!
hu: Modul elmentve!

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
hu: Mobil

en: Modules
hu: Modulok

en: Modules Used
hu: Használt modulok

en: Month
hu: Hónap

en: More
hu: Bővebben

en: More Link
hu: Bővebben link

en: More Link Text
hu: Bővebben link szövege

en: Move
hu: Mozgatás

en: Move Column
hu: Oszlop mozgatása

en: Move Parent
hu: Szülő mozgatása

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
hu: Mozgassa az egeret a sorok, oszlopok vagy a modulok felett a szerkesztéshez és interakciók mutatásához.

en: Multiple Products
hu: Több termék

en: My Account
hu: Fiókom

en: NOTE:
hu: MEGJEGYZÉS:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
hu: MEGJEGYZÉS: Nem minden egyéni bejegyzés típus támogatott!

en: Name
hu: Név

en: Name Field
hu: Név mező

en: Nav Position
hu: Navigáció pozíciója

en: Nav Type
hu: Navigáció típusa

[ctx: Nav type.]
en: None
hu: Nincs

en: Navigation Arrows
hu: Navigációs nyilak

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
hu: A navigációs nyilak lehetővé teszik, hogy a látogató szabadon mozogjon a képek között. Vannak nagyobb nyilak, amelyek képeken jelennek meg és elkülönülnek a navigációs nyilaktól.

en: Need Some Help?
hu: Segítségre van szüksége?

en: Never
hu: Soha

en: New Column
hu: Új oszlop

en: New Row
hu: Új sor

en: New Window
hu: Új ablakban

en: Next
hu: Következő

en: No
hu: Nem

en: No Group
hu: Nincs csoport

en: No Menus Found
hu: Nem található menü.

en: No Modules Found
hu: Nincs modul találat

en: No Notifications.
hu: Nincsenek értesítések

en: No Photo
hu: Nincs kép

en: No Results Message
hu: Nincs találat üzenet

en: No Rows Found
hu: Nincs sor találat

en: No Thanks
hu: Köszönöm, nem!

en: No results found.
hu: Nincs találat

en: No saved modules found.
hu: Nincs mentett modul.

en: No saved rows found.
hu: Nincs mentett sor.

en: No, Thank You
hu: Köszönöm nem

en: None
hu: Nincs

en: None Selected
hu: Nem kiválasztott

en: Normal
hu: Normál

en: Not Active!
hu: Nem aktív

en: Notification Subject
hu: Értesítés tárgya

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
hu: Most, hogy már tisztába van az alapokkal, készen áll az oldalépítésre! Amennyiben bármikor segítségre van szüksége, kattintson a segítség ikonra a jobb felső sarokban, hogy elérhesse a segítség menüt. Eredményes oldalépítést kívánunk!

en: Number
hu: Szám

en: Number Background Color
hu: Szám háttérszín

en: Number Border Radius
hu: Szám keret sugara

en: Number Color
hu: Szám szín

en: Number Counter
hu: Számláló

en: Number Position
hu: Szám pozíciója

en: Number Prefix
hu: Szám előtag

en: Number Size
hu: Szám méret

en: Number Spacing
hu: Szám térköz

en: Number Suffix
hu: Szám utótag

en: Number Type
hu: Szám típus

en: Number of Posts
hu: Bejegyzések száma

en: Number of Products
hu: Termékek száma

en: Number of seconds to complete the animation.
hu: A másodpercek száma, amelyek alatt az animáció lejátszódik.

en: Numbers
hu: Számok

en: Numbers + Circles
hu: Számok + körök

en: Numbers and Text
hu: Számok és szöveg

en: OK
hu: Rendben

en: On Hover
hu: Egér rávitelekor

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
hu: Amikor végzett kattintson a kész gombra, hogy közzétegye a változásokat, elmentsen egy piszkozatot vagy visszaállítsa a legutóbb közzétett változatot.

en: One feature per line. HTML is okay.
hu: Egy jellemző soronként. HTML is lehet.

en: Only Numbers
hu: Csak számok

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
hu: Opcionális. A <a%s>képesség</a> beállítása, amivel a  felhasználónak rendelkezi kell, hogy láthassa ezt az oszlopot.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
hu: Opcionális. A <a%s>képesség</a> beállítása, amivel a  felhasználónak rendelkezi kell, hogy láthassa ezt a modult.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
hu: Opcionális. A <a%s>képesség</a> beállítása, amivel a  felhasználónak rendelkezi kell, hogy láthassa ezt a sort.

en: Order
hu: Rendezés

en: Order By
hu: Rendezés szempontja:

en: Order Tracking
hu: Rendeléskövetés

en: Overlay
hu: Borítás

en: Overlay Background Color
hu: Borítás háttérszín

en: Overlay Color
hu: Borító szín

en: Overlay Colors
hu: Borítás színek

en: Overlay Enabled
hu: Átfedés engedélyezés

en: Overlay Hide
hu: Átfedés elrejtése

en: Overlay Hide Delay
hu: Átfedés elrejtés késleltetés

en: Overlay Text Color
hu: Borítás szövegszín

en: Overlay hide will hide the control bar after however many seconds you specify below. They will reappear upon mouse over.
hu: Az átfedés elrejtése el fogja rejteni a vezérlősávot a megadott másodpecekkel késleltetve. Egér fölé vitele esetén, újra megjelenik.

en: Override Core Templates
hu: Alap sablon felülírása

en: Override network settings?
hu: Hálózati beállítások felülírása

en: PHP Version
hu: PHP verzió

en: Padding
hu: Belső margó

en: Pages → Add New
hu: Oldalak 	 Új hozzáadása

en: Pagination
hu: Lapszámozás

en: Pagination Style
hu: Lapszámozás stílusa

[ctx: Pagination style.]
en: None
hu: Nincs

en: Panorama
hu: Panoráma

en: Parent Category ID
hu: Szülő kategória azonosító

en: Parent Settings
hu: Szülő beállítások

en: Paste color here...
hu: Szín bemásolása ide...

en: Pause On Hover
hu: Megállítás egér rávitelkor

en: Percent
hu: Százalék

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Field
hu: Telefonszám mező

en: Photo
hu: Kép

en: Photo Count
hu: Fotó számláló

[ctx: Photo Crop.]
en: None
hu: Nincs

en: Photo File
hu: Kép fájl

en: Photo Link
hu: Kép link

en: Photo Page
hu: Kép oldal

en: Photo Selected
hu: Választott kép

en: Photo Size
hu: Kép mérete

en: Photo Source
hu: Kép forrás

en: Photo Spacing
hu: Kép térköz

en: Photo URL
hu: Kép URL

[ctx: Photo size.]
en: Large
hu: Nagy

[ctx: Photo size.]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: Photo size.]
en: Small
hu: Kicsi

en: Photos
hu: Képek

en: Photos Selected
hu: Választott képek

en: Pinterest Button
hu: Pinterest gomb

en: Play Button
hu: Lejátszás gomb

en: Playback
hu: Lejátszás

en: Please Wait...
hu: Kérem várjon ...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
hu: Kérjük, ellenőrizze a captcha-t, hogy igazolja ön nem robot.

en: Please connect an account before saving.
hu: Kérjük, csatlakoztasson egy fiókot mentés előtt.

en: Please enter a color first.
hu: Először adjon meg egy színt.

en: Please enter a message.
hu: Kérem, írja be az üzenetet

en: Please enter a subject.
hu: Adja meg a tárgyat.

en: Please enter a valid email address.
hu: Kérjük, adjon meg egy valódi e-mail címet

en: Please enter a valid email.
hu: Adja meg az e-mail címét!

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
hu: Kérjük, adjon meg egy érvényes licenckulcsot az automatikus frissítés engedélyezéséshez.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
hu: Kérjük, adjon meg egy érvényes licenckulcsot az automatikus frissítés engedélyezéséshez. %s

en: Please enter a valid phone number.
hu: Kérem, adjon meg egy érvényes mobilszámot

en: Please enter at least one tag before saving.
hu: Kérjük, adjon meg legalább egy címkét mentés előtt.

en: Please enter your name.
hu: Adja meg a nevét!

en: Please register keys for your website at the <a%s>Google Admin Console</a>
hu: Kérjük, regisztráljon kulcsokat az oldalához a <a%s>Google Admin Console</a> címen.

en: Please register keys for your website at the <a%s>Google Admin Console</a>.
hu: Kérjük, regisztráljon kulcsokat az oldalához a <a%s>Google Admin Console</a> címen.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
hu: Kérjük, regisztrálja ezt a weboldalt az AWeber-nél, hogy megkapja a jogosultsági kódot. <a%s> Regisztráljon most</a>

en: Please select a list before saving.
hu: Kérjük, válasszon ki egy listát a mentés előtt.

en: Please select an account before saving.
hu: Kérjük, válasszon ki egy fiókot mentés előtt.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
hu: Kérjük válassza ki a háttér elrendezés vagy a tartalom elrendezés beolvasása előtt.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
hu: Kérjük iratkozzon fel és engedélyezze az értesítőt automatikus frissítésekről.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin. %s
hu: Kérjük, fizessen elő, hogy engedélyezze az automatikus frissítést ehhez a bővítményhez. %s

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
hu: Kérjük, írja be az "uninstall" szót az alábbi mezőbe, hogy megerősítse az oldalépítő és minden adatának eltávolítását.

en: Plugin Branding
hu: Bővítmény márkajelzés

en: Plugin Icon URL
hu: Bővítmény ikon URL

en: Plugin Name
hu: Bővítmény neve

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
hu: Frissítés

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
hu: Törlés

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
hu: Összes

en: Plus sign
hu: Pluszjel: "+"

en: Popularity
hu: Népszerűség

en: Portrait
hu: Arckép

en: Position
hu: Pozíció

en: Post Alignment
hu: Bejegyzés igazítás

en: Post Background Color
hu: Bejegyzés háttér szín

en: Post Hover Transition
hu: Átmenet

en: Post Icon
hu: Bejegyzés ikon

en: Post Icon Color
hu: Bejegyzés ikon színe

en: Post Icon Position
hu: Bejegyzés ikon pozíciója

en: Post Icon Size
hu: Bejegyzés ikon mérete

en: Post Info
hu: Bejegyzés információ

en: Post Info Color
hu: Bejegyzés infó szín

en: Post Max Width
hu: Bejegyzés maximális szélesség

en: Post Padding
hu: Bejegyzés belső margó

en: Post Spacing
hu: Bejegyzés térköz

en: Post Type
hu: Bejegyzés típus

en: Post Types
hu: Bejegyzés típusok

en: Post Width
hu: Bejegyzés szélessége

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Posts Carousel
hu: Bejegyzés körhinta

en: Posts Per Page
hu: Bejegyzések oldalként

en: Posts Slider
hu: Bejegyzés diavetítés

en: Premium Features
hu: Prémium tulajdonságok

en: Preview Layout
hu: Elrendezés megtekintés

en: Price
hu: Ár

en: Price Box
hu: Ár doboz

en: Price Size
hu: Ár betűméret

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
hu: Jellemzők

en: Pricing Box
hu: Ár doboz

en: Pricing Boxes
hu: Ár dobozok

en: Pricing Table
hu: Ártáblázat

en: Product Category
hu: Termék kategória

en: Product ID
hu: Termékazonosító (ID)

en: Product IDs
hu: Termékazonosítók

en: Product Page
hu: Termék oldal

en: Products IDs
hu: Termékazonosítók

en: Products Source
hu: Termék forrás

en: Profile ID
hu: Profil azonosító

en: Publish Changes
hu: Módosítások közzététele

en: Publish Your Changes
hu: Változások közzététele

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
hu: Képeket jelenít meg a Wordpress médiatárjából vagy a SmugMug oldalán lévő galériából RSS URL segítségével. Az RSS URL megtalálható a SmugMug galériában.

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Random Bars
hu: Véletlenszerű sávok

en: Random Boxes
hu: Véletlen dobozok

en: Randomize Photos
hu: Véletlenszerű képek

en: Rating
hu: Értékelés

en: Read More
hu: Bővebben...

en: Ready to find out more?
hu: Szeretne többet megtudni?

en: Ready to start building? Add a new page and jump into Beaver Builder by clicking the Page Builder tab shown on the image.
hu: Készen áll az építés elkezdésére? Hozzon létre egy új oldalt és vesse be magát a Beaver Builder oldalépítőbe azzal, hogy a képen látható oldalépítő fülre kattint.

en: Rebuilt the theme cache
hu: A sablon gyorsítótárának újraépítése

en: Recent Products
hu: Legutóbbi termékek

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Regular
hu: Állandó

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove Account
hu: Fiók törlése

en: Remove Video
hu: Video eltávolítása

en: Render a Countdown module.
hu: Visszaszámláló modul megjelenítése

en: Render a WordPress audio shortcode.
hu: Wordpress hang rövidkód  létrehozás

en: Render a WordPress or embedable video.
hu: Egy Wordpress vagy beágyazható videó beillesztése.

en: Renders a WordPress menu.
hu: Ad egy WordPress menüt.

en: Renders an animated number counter.
hu: Egy animált számlálót jelenít meg.

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Replace
hu: Csere

en: Replace Existing Layout
hu: Meglévő cseréje a létező felülírásával

en: Replace Video
hu: Videó cseréje

en: Reset Column Widths
hu: Oszlopszélesség visszaállítás

en: Responsive
hu: Reszponzív

en: Responsive Breakpoint
hu: Reszponzív töréspont

en: Responsive Layout
hu: Reszponzív elrendezés

en: Responsive Style
hu: Reszponzív stílus

en: Responsive Toggle
hu: Reszponzív kapcsoló

en: Reversed
hu: Megfordított

en: Revisions
hu: Módosítások

en: Right
hu: Jobb

en: Right Bottom
hu: Jobbra lent

en: Right Center
hu: Jobbra középen

en: Right Content
hu: Jobboldali tartalom

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Right To Left
hu: Jobbról balra

en: Right Top
hu: Jobbra fent

en: Right of Heading
hu: Fejléc jobb oldala

en: Right of Text and Heading
hu: Jobb a szöveg és fejléc

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Row
hu: Sor

en: Row Saved!
hu: Sor elmentve!

en: Row Settings
hu: Sor beállítások

en: Rows
hu: Sorok

en: Sale Products
hu: Akciós termékek

en: Save
hu: Mentés

en: Save As...
hu: Mentés másként...

en: Save Branding
hu: Márkajelzés mentése

en: Save Changes and Exit
hu: Változtatások mentése és kilépés

en: Save Column
hu: Elmentett oszlop

en: Save Core Template
hu: Alap téma mentés

en: Save Draft
hu: Mentés vázlatként

en: Save Help Button Settings
hu: Súgó gomb beállításának mentése

en: Save Icon Settings
hu: Ikon beállítások mentése

en: Save License Key
hu: Licenckulcs mentés

en: Save Module Settings
hu: Modul beállítások mentése

en: Save Post Types
hu: Bejegyzés típus mentése

en: Save Template
hu: Sablon mentése

en: Save Template Settings
hu: Sablon beállítások mentése

en: Save User Access Settings
hu: Felhasználói hozzáférés beállítások mentése

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
hu: Mentsen el, exportáljon és használjon újra teljes oldalas elrendezéseket, sorokat és modulokat.

en: Saved Columns
hu: Elmentett oszlopok

en: Saved Module
hu: Elmentett modul

en: Saved Modules
hu: Mentett modulok

en: Saved Row
hu: Elmentett sor

en: Saved Rows
hu: Mentett sorok

en: Scale
hu: Méretarány

en: Scale Down
hu: Lefelé skála

en: Scale Up
hu: Felfelé skála

en: Scroll
hu: Görgetett

en: Second
hu: Másodperc

en: Seconds
hu: Másodpercek

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Select
hu: Választás

en: Select All
hu: Összes kiválasztása

en: Select Audio
hu: Hang választása

en: Select File
hu: Válasszon fájlt

en: Select Icon
hu: Ikon választás

en: Select Photo
hu: Kép kiválasztása

en: Select Photos
hu: Választott képek

en: Select Video
hu: Videó kiválasztása

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
hu: Válasszon egy Wordpress menüt, amit az vezérlőpult Megjelenés > Menük pontban adott meg.

en: Select a city
hu: Város kiválasztása

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
hu: Űrlap

[ctx: Select option for showing all icon libraries.]
en: All Libraries
hu: Minden könyvtár

[ctx: Select the list type.]
en: Type
hu: Típus

en: Select the post types you would like the builder to work with.
hu: Válassza ki a poszt típusát, amivel szeretne dolgozni a szerkesztőben.

en: Select...
hu: Választ...

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Send
hu: Küldés

en: Send To Email
hu: Email elküldése

en: Send Usage Data
hu: Használati adatok küldése

en: Sent!
hu: Elküldve!

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Separator Color
hu: Elválasztó szín

en: Separator Size
hu: Elválasztó méret

en: Separator Type
hu: Elválasztó típus

en: Server Type
hu: Szerver típusa

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
hu: Ezt igenre állítva az összes oszlop ebben a csoportban egyforma magasságú lesz, függetlenül attól mennyi tartalmat helyez el bennük.

en: Settings updated!
hu: Beállítások frissítve!

en: Show
hu: Mutat

en: Show All Categories
hu: Mutassa az összes kategóriát?

en: Show Arrows
hu: Nyilak mutatássa

en: Show Artist Name
hu: Az alkotó nevének mutatása

en: Show Caption
hu: Mutassa a képaláírást

en: Show Captions
hu: Feliratok mutatássa

en: Show Dots
hu: Pontok mutatása

en: Show Facebook
hu: Facebook like mutatása

en: Show Featured Image?
hu: Kiemelt kép megjelenítése?

en: Show Google+
hu: Google+ mutatása

en: Show Message
hu: Üzenet megjelenítése

en: Show Play/Pause
hu: Lejátszás/Szünet

en: Show Playlist
hu: Lejátszólista mutatása

en: Show Saved Column Categories?
hu: Mutassa az elmentett oszlop kategóriákat?

en: Show Saved Module Categories?
hu: Legyenek megjelenítve az elmentett modul kategóriák?

en: Show Saved Row Categories?
hu: Legyenek megjelenítve az elmentett sor kategóriák?

en: Show Search
hu: Kereső megjelenítése

en: Show Separators
hu: Elválasztó mutatása

en: Show Thumbnail
hu: Bélyegkép mutatása

en: Show Time Separators
hu: Idő elválasztók mutatása

en: Show Track Numbers
hu: Számok darabjainak mutatása

en: Show Twitter
hu: Twitter mutatása

en: Shows the search form if no posts are found.
hu: A kereső megjelenítés ha nem található bejegyzés.

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Single Product
hu: Egy termék

en: Site Key
hu: Oldal kulcs

en: Size
hu: Méret

en: Skin Color
hu: Borító szín

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
hu: A megadott kitételeknek megfelelő bejegyzésekből ennyit átugrik.

en: Slide
hu: Dia

en: Slide Down
hu: Lecsúszás

en: Slide Horizontal
hu: Vízszintes dia

en: Slide Label
hu: Dia neve

en: Slide Settings
hu: Dia beállítások

en: Slide Up
hu: Felcsúszás

en: Slide Vertical
hu: Függőleges dia

en: Slider
hu: Diavetítés (Slider)

en: Slider Controls
hu: Diavetítés vezérlők

en: Slides
hu: Diák

en: Slideshow
hu: Diavetítés

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
hu: Nincs

en: Slow
hu: Lassú

en: Small Device Breakpoint
hu: Kis eszköznél töréspont

en: Small Devices Only
hu: Csak kis méretű eszköz

en: Social
hu: Közösségi

en: Social Button
hu: Megosztás gomb

en: Social Buttons
hu: Megosztás gombok

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
hu: Valami nem sikerült. Kérjük, ellenőrizze a megadottakat, majd próbálkozzon újra.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
hu: Sajnáljuk, nem találtunk bejegyzést. Próbálja meg más kereséssel.

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Sort Direction
hu: Rendezés iránya

[ctx: Sort by.]
en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Source
hu: Forrás

en: Spacing
hu: Térköz

en: Speed
hu: Sebesség

[ctx: Speed.]
en: Medium
hu: Közepes

en: Square
hu: Négyzet

en: Stacked
hu: Egymásra rakott

en: Stacking Order
hu: Egymásra rendezés sorrendje

en: Standard
hu: Szabványos

en: Standard Modules
hu: Szabványos modulok

en: Start typing...
hu: Kezdje el beírni ...

en: Straight
hu: Egyenes

en: Structure
hu: Struktúra

en: Style
hu: Stílus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject Field
hu: Tárgy mező

en: Submenu Icon
hu: Almenü ikon

en: Submenu Icon click
hu: Almenü ikon kattintással

en: Submit for Review
hu: Elküldés felülvizsgálatra

en: Subscribe Form
hu: Feliratkozó űrlap

en: Subscribe Form Signup
hu: Feliratkozó űrlap

en: Subscribe Now
hu: Feliratkozás

en: Subscribe!
hu: Feliratkozás

en: Success
hu: Sikeres

en: Success Action
hu: Sikeres akció

en: Success URL
hu: Sikeres URL

en: Sure, I'll help
hu: Hogyne, segítek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Take A Tour
hu: Nézzen körül

en: Take a Tour
hu: Nézz körbe

en: Target URL
hu: Cél URL

en: Template
hu: Sablon

en: Template Data Exporter
hu: Sablon adat exportáló

en: Template Exporter
hu: Sablon exportáló

en: Template Saved!
hu: Sablon mentve!

en: Template Settings
hu: Sablon beállítások

[ctx: Template name.]
en: Blank
hu: Üres

[ctx: Template name.]
en: Name
hu: Név

en: Templates
hu: Sablonok

en: Terms
hu: Feltételek

en: Testimonial
hu: Ügyfél vélemény

en: Testimonials
hu: Ügyfél vélemények

en: Text
hu: Szöveg

en: Text &amp; Photo
hu: Szöveg és fotó

en: Text &amp; Video
hu: Szöveg és videó

en: Text After Number
hu: Szám utáni szüveg

en: Text Background Color
hu: Szöveg háttérszín

en: Text Background Gradient
hu: Szöveg háttérszín

en: Text Background Height
hu: Szöveg háttér magasság

en: Text Before Number
hu: Szám előtti szöveg

en: Text Color
hu: Szövegszín

en: Text Colors
hu: Szöveg szín

en: Text Editor
hu: Szövegszerkesztő

en: Text Hover Color
hu: Szöveg színe egér rávitelekor

en: Text Padding
hu: Szöveg belső margó

en: Text Position
hu: Szöveg pozíció

en: Text Shadow
hu: Szöveg árnyék

en: Text Size
hu: Szöveg méret

en: Text Width
hu: Szöveg szélesség

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
hu: A szám felett megjelenítendő szöveg. Hagyja üresen amennyiben nincs ilyen.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
hu: A szám után megjelenítendő szöveg. Hagyja üresen amennyiben nincs ilyen.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
hu: Köszönjük, hogy a Beaver Builder oldalépítőt választotta és üdvözöljük a közösségben. Alul hasznos információkat találhat. Balra pedig az oldalépítő beállítási lehetőségei találhatók.

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
hu: Köszönöm a feliratkozást! Kérjük, nézze meg bejövő e-mail fiókját , a további utasításokat továbbítottuk.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
hu: Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk. Hamarosan jelentkezünk.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
hu: A Beaver Builder Booster bővítmény nem kompatibilis a tárhelyszolgáltatójával.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
hu: A lista azonosítója (ID), amire szeretné, hogy a felhasználók feliratkozzanak. A lista azonosítója megtalálható az ID nevű szekció "Minden lista nézete" alatt.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
hu: A cél URL mező a közösségi oldal ikonjait tartalamazó oldal megfelelője. Például ha a Facebook látható rajta, akkor a felhasználó Lájkolni fogja amit ebbe a mezőbe illesztünk.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
hu: Az eszközök gomb lehetővé teszi, hogy sablonokat mentsen el, elrendezéseket másoljon, elrendezések beállításait másolja vagy globális beállításokat szerkesszen.

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
hu: A Sendy alkalmazás ezen a URL címen található (pl. http://sajatoldalam.hu/sendy )

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
hu: Az igazítás ami minden elemre vonatkozik a felhíváson belül.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
hu: A böngésző szélesség, aminél az elrendezés igazodni fog közepes készülékekhez, mint például a tabletek.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
hu: A böngésző szélesség, aminél az elrendezés igazodni fog kis készülékekhez, mint például a telefonok.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
hu: Az szerkesztő nem törli a posztban a meta <code>_fl_builder_data</code> , <code>_fl_builder_draft</code> és <code>_fl_builder_enabled</code> adatokat abban az esetben, ha szeretné újra installálni később. Ha szeretné újra installálni, a szerkesztő újraépíti az összes adatot amire használja e meta értékeket.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
hu: A felirat közvetlenül az a szöveg lesz amit a médiatárban az egyes képek felirat mezőjében megad. A felirat a SmugMug-ból is érkezhet közvetlenül, amennyiben a galériában van felirat beállítva.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
hu: A szín a szöveg mögötti, hátteret átfedő borítóra vonatkozik.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
hu: A kapcsolati űrlap erre az email-re küld majd. Az admin email az alapértelmezett.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
hu: Az ön email címe társításra került a Mad Mimi fiókjával.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
hu: A legegyszerűbb mód, hogy választ találjon egy kérdésére, ha megnézi valaki megválaszolta-e már ugyanazt!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
hu: a %1$s jelenleg aktív ennél: %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
hu: Ehhez a licenszhez tartozó előfizetéshez az alábbi letöltések jelenleg elérhetőek.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
hu: A tárhely amit a fiók feliratkozásnál választott. Ellenőrizze az üdvözlő e-mailt amennyiben még nem tette meg. Adja meg a kezdő http:// nélkül (pl. demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
hu: A szolgáltató amit a fiók létrehozásánál választott. Ellenőrizze az üdvözlő emailt, ha ezt eddig nem tette. Kérem adja meg a címet "http://" nélkül (pl.: demo.campayn.com ).

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
hu: A hivatkozás a teljes modulra vonatkozik. Amennyiben cselekvésre felhívást választ alul, a hivatkozás szintén használva lesz a szöveghez vagy a gombhoz.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
hu: A hivatkozás a teljes diára vonatkozik. Amennyiben cselekvésre felhívást választ alul, a hivatkozás szintén használva lesz a szöveghez vagy a gombhoz.

en: The max width that the content area will be within your slides.
hu: A maximális szélessége a diákon belül lévő tartalomfelületnek.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
hu: Az ebben a csoportban lévő oszlopok sorrendje amikor egymásra rendeződnek kis képernyős készüléken.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
hu: A tartalom elrendezés kiválasztásokat fogja elhelyezni balra, jobbra vagy középre a dia bélyegképétől.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
hu: A pozíció a kiválasztott tartalom elrendezéseket fogja elhelyezni balra, jobbra vagy alulra a dia hátterét átfedve.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
hu: A pozíció a kiválasztott tartalom elrendezéseket fogja elhelyezni balra, jobbra vagy alulra a dia hátterét átfedve.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
hu: A kiválasztott  felhasználó szerepkörök hozzáférhetnek az oldalépítő admin menüjéhez.

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
hu: A kiválasztott szerepkörök hozzáférhetnek a sablon exportáláshoz az Eszközök > Sablon exportáló menüpont alatt.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
hu: Amennyiben elhagyja az oldalt, a jelenleg szerkesztett beállítások nem lesznek elmentve.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%.
hu: Ehhez a számlálóhoz tartozó egységek teljes száma. Például: ha a szám 250 és a teljes 500 értékre van állítva, akkor a számláló animáció 50%-ot fog mutatni.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
hu: A szegély típusának használata. Dupla szegélynek legalább 3pixel magasnak kell lennie.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
hu: A feltöltött fájl nem egy érvényes %s kiterjesztés.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
hu: A GoDaddy Email Marketing fiókjához tartozó felhasználónév.

en: Theme
hu: Sablon

en: Theme Branding
hu: Sablon márkajelzés

en: Theme Company Name
hu: Sablon cégnév

en: Theme Company URL
hu: Sablon cég URL

en: Theme Description
hu: Sablon leírása

en: Theme Name
hu: Sablon neve

en: Theme Screenshot URL
hu: Sablon képernyőkép URL

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
hu: Nem sikerült betölteni a listákat. Kérjük, ellenőrizze a API érvényességét.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
hu: Hiba történt az Aweber-hez történő csatlakozás közben. Kérjük próbálja újra.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
hu: Hiba történt az Infusionsoft csatlakozásnál. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
hu: Hiba történt a SendinBlue-hoz történő csatlakozás közben. Kérjük próbálja újra.

en: There was an error retrieveing your lists.
hu: Hiba történt a lista betöltésénél.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
hu: Hiba történt a Drip kapcsolatok keresésénél. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
hu: Hiba történt az AWeber csatlakozásnál: %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt az AWeber feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt az ActiveCampaign feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
hu: Hiba a Campaign Monitor beállításainál.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Campaign Monitor feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
hu: Hiba történt az Campayn feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt az Campayn feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
hu: Hiba történt a Constant Contact feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Constant Contact feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a ConvertKit feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
hu: Hiba történt a Drip feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Drip feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
hu: Hiba történt az Enormail feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt az Enormail feliratkozásnál. A kapcsolat a fiókkal megszakadt.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
hu: Hiba történt a GetResponse feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a GetResponse feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt az  GoDaddy Email Marketing feliratkozásnál. A kapcsolat a fiókkal megszakadt.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
hu: Hiba történt a Hatchbuck feliratkozásnál.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
hu: Hiba történt a Hatchbuck feliratkozásnál. Az API-kulcs érvénytelen.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Hatchbuck feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
hu: Hiba történt a Infusionsoft feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Infusionsoft feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Mad Mimi feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
hu: Hiba történt a MailChinp feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a MailChimp feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to MailerLite. Code: %s
hu: Hiba történt a MailerLite feliratkozás során. Kód: %s

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a MailerLite feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
hu: Hiba történt a Mailrelay feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Mailrelay feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. Please try again.
hu: Hiba történt a SendinBlue-hoz történő csatlakozás közben. Kérjük próbálja újra.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a SendinBlue-ba történő feliratkozáskor. A kapcsolat megszakadt.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
hu: Hiba történt a Sendy feliratkozás során. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a Sendy feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
hu: Hiba történt az iContact Pro feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to iContact. %s
hu: Hiba történt az iContact feliratkozásnál. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt az iContact feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat a fiókkal

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
hu: Hiba történt a feliratkozáskor. A MailPoet nincs telepítve.

en: There was an error subscribing. Please try again.
hu: Hiba történt. Kérjük próbálja meg újra.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
hu: Hiba történt a feliratkozásnál. Megszakadt a kapcsolat.

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
hu: Még sokkal több van! Olvasson minden másról bővebben az <a href="%1$s" target="_blank">új verzió</a> vagy a <a href="%2$s" target="_blank">változtatás napló</a> bejegyzéseinkben. (Mindkettő angol nyelvű)

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
hu: Létezik egy remek "Beaver Builder oldalépítők" közösség és nagyon örülnénk ha  <em>ön</em> csatlakozna hozzánk! (A közösség többnyire angol nyelvű)

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
hu: Hiba: Hiányzik a szolgáltatás típusa.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
hu: Ez lehetővé teszi, hogy tartalmat adjon átfedve vagy pluszban a fent kiválasztott háttérhez.

en: This applies to all sites on the network.
hu: Ez vonatkozik minden weboldalra a hálózatban.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
hu: Ez nem egy WXR fájl, hiányzik/érvénytelen a WXR verziószám

en: This field is required.
hu: Kötelező mező

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
hu: Ez csak erre az weboldalra vonatkozik. Kérjük látogasson el a hálózati admin beállításokhoz, hogy törölje a gyorsítótárat az összes weboldalnál a hálózaton.

en: This setting is for the entire background of your slide.
hu: Ez a beállítás a dia teljes hátterére vonatkozik.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
hu: Ez a beállítás a minimum magassága a tartalom diának. A tartalom automatikusan ki fogja tölteni a magasságot.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
hu: Ez állítja be a bejegyzés diavetítő minimum magasságát. A tartalom automatikusan kitölti a magasságot.

en: This tool exports a special data file that can be used by developers to include templates within their themes and plugins.
hu: Ez az eszköz speciális adatfájlokat exportál amelyeket fejlesztők használni tudnak sablonként saját sablonjaikban és bővítményeikben.

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Thumbs
hu: Bélyegképek

en: Thumbs Button
hu: Bélyegkép gomb

en: Thumbs Size
hu: Bélyegkép mérete

en: Time
hu: Idő

en: Time Zone
hu: Időzóna

en: Title
hu: Cím

en: Title Color
hu: Cím szín

en: Title Size
hu: Címsor mérete

en: Title:
hu: Cím:

en: Toggle Main Menu
hu: Főmenü átkapcsolás

en: Tools
hu: Eszközök

en: Top
hu: Fent

en: Top Rated Products
hu: Legjobbnak értékelt termékek

en: Total
hu: Teljes

en: Transition
hu: Átmenet

en: Transition Direction
hu: Átmenet iránya

en: Transition Speed
hu: Átmenet sebessége

[ctx: Transition type.]
en: Slide
hu: Dia

en: Twitter Button
hu: Twitter gomb

en: Type
hu: Típus

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
hu: FRISSÍTÉS nem elérhető Kérjük iratkozzon fel vagy adja meg a licenc kulcsot az automatikus frissítések engedélyezéséhez.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
hu: FRISSÍTÉS ELÉRHETŐ! Az előfizetése aktív de ez a domain fel lett függesztve. Kérem aktiválja újra ezt a domaint a fiókjában, hogy elérhetővé tegye az automatikus frissítést.

en: URL
hu: Link

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
hu: A GoDaddy Email Marketing kapcsolódás sikertelen volt. Kérjük ellenőrizze hozzáférhetőségét.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
hu: Nem lehet csatlakozni a Mad Mimihez. Kérjük, ellenőrizze az érvényességét.

en: Uncategorized
hu: Nem kategorizált

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Unnamed Menu
hu: Név nélküli menü

en: Unrestricted Editing
hu: Korlátlan szerkesztés

en: Updates &amp; Support Subscription
hu: Frissítések &amp; Támogatás előfízetés

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upload Icon Set
hu: Ikonok feltöltése

en: Upload a photo or display one from the media library.
hu: Töltsön fel egy fényképet, vagy válasszon ki egyet a média könyvtárból.

en: Use Icon for Posts
hu: Ikon használat a bejegyzésben

en: Use Main Photo
hu: Fő kép használata

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
hu: Használjon egy egyszerű "húzd és ejtsd" oldalépítőt az oldal tartalmának szerkesztésére.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
hu: Használja a tartalom hozzáadás gombot, hogy megnyissa a tartalom panelt és új sorelrendezéseket, modulokat vagy widgeteket adjon hozzá.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
hu: Használja a sablonok gombot, hogy egy új sablont válasszon vagy hozzátoldjon egyet az elrendezéshez. A hozzátoldás beilleszt egy új sablont a jelenlegi oldal tartalom végéhez.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
hu: Használja a művelet gombot, hogy olyan műveleteket hajtson végre mint, sorok, oszlopok vagy modulok mozgatása, szerkesztése, másolása vagy törlése.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
hu: Használja ezt a beállítást arra, hogy szabályozza milyen oldalépítő tulajdonságokhoz férnek hozzá a felhasználók.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
hu: Használja ezt a beállítást a sablon be- és kikapcsolására a szerkesztő interfészében.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
hu: Használja ezt a beállítást ha felülbírálja az alapvető sablonokat a saját sablonokkal.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
hu: Használja ezt a dobozok  magasságának normalizálásához, amikor különböző számú jellemzőkkel rendelkeznek.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
hu: Használja az azonosításhoz ennél a kapcsolatnál a fióklistát és bármi lehet/tehet, amit csak szeretne.

en: User Access
hu: Felhasználó hozzáférés

en: User Access Settings
hu: Felhasználói hozzáférés beállítás

en: User Capability
hu: Felhasználó képesség

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Validate Type
hu: Beírtak ellenőrzése

en: Validate users with checkbox or in the background.
hu: Felhasználók ellenőrzése jelölőnégyzettel vagy a háttérben.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
hu: másodperc

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Vertical Padding
hu: Függőeges belső margó

en: Video
hu: Videó

en: Video (MP4)
hu: Videó (MP4)

en: Video (WebM)
hu: Videó (WenM)

en: Video Embed Code
hu: Videó beágyazási kód

en: Video Link
hu: Videó hivatkozás

en: Video Type
hu: Videó típusa

en: Video URL (MP4)
hu: Videó URL (MP4)

en: Video URL (WebM)
hu: Videó URL (WebM)

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
hu: Videó előnézeti kép

en: View
hu: Nézet

en: View Knowledge Base
hu: Tudásbázis megtekintése

en: View the Knowledge Base
hu: Tekintse meg a tudásbázist

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visit Account
hu: Fiók megnyitása

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
hu: FIGYELEM! Az általános téma, amit törölni szeretne kapcsolódhat más oldalakhoz! Biztosan törölni szeretné a témát és megszüntetni a kapcsolódást?

en: WP Version
hu: WP verzió

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
hu: Figyelem! A sablon lecseréli a meglévő elrendezést. Biztosan akarja ezt?

en: Watch the Video
hu: Videók megtekintése

en: We take pride in offering outstanding support.
hu: Büszkék vagyunk a kiváló ügyfélszolgálatunkra.

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Welcome to Beaver Builder!
hu: Üdvözöljük a Beaver Builder-ben!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
hu: Üdvözöljük! Úgy tűnik ez az első alkalom, hogy az oldalszerkesztőt használja. Szeretne egy bemutató túrát tenni?

en: What would you like to do?
hu: Mit szeretne tenni?

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
hu: Amikor az autómatikus térköz  engedélyezve van, az építő autómatikusan igazítja a margók és belső margók értékét, amint a kisméretű készülék töréspontjához ér. A legtöbb felhasználónak ezt ajánlott engedélyezni.

en: Where to display the number in relation to the bar.
hu: Hol jelenjen meg a szám a sávhoz viszonyítva.

en: Wide
hu: Széles

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
hu: A széles egyoszlopos sorokhoz van, a kompakt többoszlopos sorokhoz.

en: Width
hu: Szélesség

[ctx: Width.]
en: Auto
hu: Automata

en: WordPress Admin
hu: Wordpress admin

en: WordPress Widgets
hu: WordPress widgetek

en: Year
hu: Év

en: Yes
hu: Igen

en: Yes Please!
hu: Igen, szeretném!

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
hu: Választhat, hogy másik fénykép jelenjen meg a mobilkészülékeken, vagy ne jelenjen meg fénykép.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
hu: Kiválaszthatja az email tárgyát. Alapértelmezetten: Kapcsolati űrlap beküldés.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
hu: Jelenleg két Beaver Builder verzió is aktív ezen az oldalon. Kérjük, <a href="%s">deaktíválja az egyiket</a>  a folytatás előtt.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact Pro to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
hu: Egy alkalmazást kell <a%1$s>létrehozni</a>az iContact Pro oldalon, hogy megkapja az alkalmazás azonosítót és jelszót. Kérjük olvassa el az<a%2$s>iContact dokumentácíót</a> a teljes útmutatáshoz.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
hu: Szükséges egy <a%1$s>alkalmazás létrehozása</a>az iContact rendszerében, hogy alkalmazás azonosítót és jelszavat kapjon. Kérem nézze meg az <a%2$s>iContact dokumentációt</a> a részletekért.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
hu: Regisztrálnia kell egy <a%1$s>Fejlesztői fiókot</a> a Constant Contact-nál, hogy API kulcsot és hozzáférési tokent kapjon. Kérem nézze meg  az<a%2$s>API kulcs beszerzése</a> részben a részletes útmutatást.

en: YouTube or Vimeo
hu: YouTube vagy Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
hu: Az API token megtalálható a Drip fiókjában a Settings > My User Settings beállításnál, vagy ide klikkelve  <a%s>direkt link</a>.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
hu: Az API kulcs megtalálható a ActiveCampaign fiókban a My Settings > Developer > API menüpontban

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
hu: Az API kulcs megtalálható a Campaign Monitor fiókjában az Account Settings > API Key menüpontban.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
hu: Az API kulcs megtalálható a Campayn fiókjában a Settings > API Key beállításnál.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
hu: Az API kulcs megtalálható a ConvertKit fiókjában az Account Settings > API Key beállításnál.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
hu: Az API kulcs megtalálható a Hatchbuck fiókjában az Account Settings > Web API beállításnál.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
hu: Az API kulcs megtalálható az Infusionsoft fiókjában az Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key beállításnál.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
hu: Az API kulcs megtalálható a Mad Mimi fiókjában az Account > Settings &amp; Billing > API beállításnál.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
hu: Az API kulcs megtalálható a MailChimp fiókjában az Account > Extras > API Keys beállításnál.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
hu: Az API kulcs a Mailrelay fiókjában található a Menu > Settings > API access menüpont alatt.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
hu: A GoDaddy Email Marketing fiókjából származó API kulcs.

en: Your API url can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
hu: Az API URL megtalálható az ActiveCampaign fiókjában a My Settings > Developer > API menüpontban.

en: Your Access Key can be found in your SendinBlue account under API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key.
hu: Az ön hozzáférési kulcsa megtalálható az ön SendinBlue fiókjában az API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key menüpontban.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
hu: A fiókazonosító megtalálható a Drip fiókjában a Settings > Site Setup beállításnál.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
hu: Az Ön alkalmazás azonosítója megtalálható a fiókjához tartozó URL-ben. Például, ha az URL a fiókjához myaccount.infusionsoft.com, akkor az ön alkalmazás azonosítója a <strong>myaccount</strong>  aldomain név.

en: Your Company and Profile ID can also be found in the <a%1$s>iContact Pro API settings</a> under Account Information.
hu: A céges és profil azonosítója szintén megtalálható itt: <a%1$s>iContact Pro API settings</a> az "Account Information" menüpont alatt.

en: Your Constant Contact API key.
hu: Az ön Constant Contact API kulcsa.

en: Your Constant Contact access token.
hu: Az ön Constant Contact hozzáférési tokenje.

en: Your Message
hu: Az üzenet szövege

en: Your email
hu: Az Ön Email címe

en: Your iContact Pro Company ID.
hu: Az ön iContact Pro céges azonosítója.

en: Your iContact Pro Profile ID.
hu: Az ön iContact Pro profil azonosítója.

en: Your iContact Pro app ID.
hu: Az ön iContact Pro alkalmazás azonosítója.

en: Your iContact Pro app password.
hu: Az ön iContact Pro alkalmazás jelszava.

en: Your iContact Pro username.
hu: Az ön iContact Pro felhasználóneve.

en: Your iContact app ID.
hu: Az Ön iContact alkalmazás azonosítója.

en: Your iContact app password.
hu: Az ön iContact jelszava.

en: Your iContact username.
hu: Az ön iContact felhasználóneve.

en: Your message
hu: Üzenete

en: Your name
hu: Az Ön neve

en: Your phone
hu: Az Ön telefonszáma

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
hu: A reCAPTCHA oldal vagy a titkos kulcs hiányzik!

en: Youtube Or Vimeo URL
hu: Youtube vagy Vimeo URL

[ctx: current blog name]
en: Rebuilt the theme cache for blog %s
hu: Építse újra a sablon gyorsítótárat ennél a blognál: %s

en: example@mail.com
hu: mintaemail@mail.hu

en: http://www.example.com
hu: http://www.sajatoldal.hu

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
hu: http://www.kephivatkozas.hu/minta-kep.jpg

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
hu: Admin felület

en: module
hu: modul

en: per Year
hu: évi

en: reCAPTCHA Error:
hu: reCAPTCHA hiba:

en: reCAPTCHA Field
hu: reCAPTCHA mező
