Events Calendar Pro - en to et translation catalogue (226 entries)

en: Delete
et: Borrar

en: Cancel
et: Cancelar

en: month
et: kuu

en: All %s
et: Kõik %s

en: Additional Fields
et: Lisaväljad

en: Country
et: Riik

en: Hide related events
et: Peida seotud sündmused

en: Phone
et: Telefon

en: Remove related events from the single event view
et: Eemalda seotud sündmused üksiku sündmuse vaatest.

en: Price
et: Hind

en: Week Day Format
et: Nädala Päeva formaat

en: Filters
et: Filtrid:

en: Enter the format to use for week days. Used when showing days of the week in Week view.
et: Sisesta formaat, mida kasutada nädalapäevadeks. Kasutatakse nädala vaates päevade kuvamiseks.

en: remove
et: eemalda

en: Match all
et: Sisaldaks kõiki

en: Match any
et: Ei sisaldaks

en: Add a filter
et: Lisa filter

en: If this is your first time using The Events Calendar Pro, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
et: Kui kasutad esimest korda The Events Calendar Prod, oled juba lähedal oma esimese sündmuse loomisele. Siin on mõned näpunäited, mis esmakordsele kasutajale võiksid kasulikud olla:

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
et: %sOur New User Primer%s  on loodud just sulle. Videod ja juhendid aitavad sind kiiresti asjaga tutvuda

en: Hide this widget if there are no upcoming events:
et: Peida see widget kui ei ole tulevaid sündmusi:

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
et: %sInstallation/Setup FAQs%s abikeskuse lehel annab ülevaate, mida pluginaga saab või ei saa teha.  KKK aitab leida vastused kõigile põhilistele küsimustele, mis uuel kasutajal tavaliselt tekivad.

en: Event:
et: Sündmus:

en: Take care of your license key. Though not required to create your first event, you'll want to get it in place as soon as possible to guarantee your access to support and upgrades. %sHere's how to find your license key%s, if you don't have it handy.
et: Hoia oma litsentsi koodi. Sa ei ole küll kohustatud looma kohe esimest sündmust aga mida kiiremini alustad, seda kiiremini saad ligipääsu meie abikeskusele ja uuendustele. Siit %s leiad oma litsentsi koodi %s

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
et: Kui oled julge pealehakkamisega, saad alustada kohe kui suundud Sündmuste menüüsse ja lisad oma esimese uue sündmuse

en: Countdown Completed Text:
et: Countdowni tekst:

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
et: Kirjalik dokumentatsioon viib sind ainult nii kaugele..vahel vajad abi päris inimeselt. Siin tuleb appi meie %ssupport forums%s.

en: Venue:
et: Toimumiskoht:

en: Users who have purchased an Events Calendar PRO license are granted total access to our %spremium support forums%s. Unlike at the %sWordPress.org support forum%s, where our involvement is limited to identifying and patching bugs, we have a dedicated support team for PRO users. We're on the PRO forums daily throughout the business week, and no thread should go more than 24-hours without a response.
et: Kasutajad, kes ostsid Events Calendar PRO litsentsi, saavad ligipääsu meie foorumitele %spremium support forums%s. Erinevalt foorumist %sWordPress.org support forum%s,  kus meie ressursid on limiteeritud bugide parandamisele ja avastamisele, pühendame oma ressursid PRO kasutajate aitamisele PRO foorumites.  PRO foorumid saavad meie tähelepanu kõigil tööpäevadel ja kõik küsimused saavad vastuse vähemalt 24 tunni jooksul.

en: Our number one goal is helping you succeed, and to whatever extent possible, we'll help troubleshoot and guide your customizations or tweaks. While we won't build your site for you, and we can't guarantee we'll be able to get you 100% integrated with every theme or plugin out there, we'll do all we can to point you in the right direction and to make you -- and your client, as is often more importantly the case -- satisfied.
et: Meie eesmärk on aidata sul õnnestuda, aitame probleemide korral ja kalendri kohandamisel aga me ei ehita sinu jaoks lehte ja me ei saa garanteerida 100% integreerimise õnnestumist iga teema ja pluginaga. Teeme omaltpoolt aga kõik, et näidata kätte sulle õige suund

en: No default set
et: Vaikisi seadeid pole

en: Before posting a new thread, please do a search to make sure your issue hasn't already been addressed. When posting please make sure to provide as much detail about the problem as you can (with screenshots or screencasts if feasible), and make sure that you've identified whether a plugin / theme conflict could be at play in your initial message.
et: Enne uue postituse tegemist palun otsi eelmisi postitusi samal teemal. Postitamisel jälgi, et lisaksid nii palju infot kui võimalik probleemi kohta (screenshotid jms) ja kontrolli, kas tegemist võib olla teema/plugina konfliktiga.

en: The current default organizer is: %s
et: Praegune vaikimisi korraldaja on: %s

en: The current default venue is: %s
et: Praegune vaikimisi toimumiskoht on: %s

en: The current default address is: %s
et: Praegune vaikimisi aadress on: %s

en: Settings
et: Seaded

en: The current default city is: %s
et: Praegune vaikimisi linn on: %s

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
et: Ala uuendatud <a href="%s">Kuva ala </a>

en: The current default state is: %s
et: Praegune vaikimisi piirkond on: %s

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
et: Ala avalikustatud <a href="%s">Kuva ala</a>

en: The current default province is: %s
et: Praegune vaikimisi maakond on: %s

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
et: Ala lisatud. <a target="_blank" href="%s">Ala eelvvaade</a>

en: The current default postal code/zip code is: %s
et: Praegune vaikimisi postiindeks on: %s

en: The current default country is: %s
et: Praegune vaikimisi riik on: %s

en: The current default phone is: %s
et: Praegune vaikimisi telefon on: %s

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
et: Ala mustand uuendatud. <a target="_blank" href="%s">Ala eelvaade</a>

en: Date out of range.
et: Kuupäev vale

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
et: Korraldaja uuendatud. <a href="%s">Kuva korraldaja</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
et: Korraldaja avalikustatud. <a href="%s">Kuva korraldaja</a>

en: (See all)
et: (Vaata kõiki)

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
et: Korraldaja lisatud. <a target="_blank" href="%s">Korraldaja eelvaade</a>

en: <span>&laquo;</span> Previous Week
et: <span>&laquo;</span> Eelmine nädal

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
et: Korraldaja ajastatud:  <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Korraldaja eelvaade</a>

en: Next Week <span>&raquo;</span>
et: Järgmine nädal <span>&raquo;</span>

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
et: Korraldaja mustand uuendatud. <a target="_blank" href="%s">Korraldaja eelvaade</a>

en: Support
et: Tugi

en: View All Add-Ons
et: Vaata kõiki Add-Onse

en: Week
et: Nädal

en: Find out more
et: Vaata rohkem

en: Photo
et: Foto

en: Week Of
et: Nädal

en: The events calendar mini calendar widget
et: Sündmuste kalendri mini widget

en: All Day
et: Kogupäeva

en: Events Calendar
et: Sündmuste kalender

en: Hours
et: Tunnid

en: Week Navigation
et: Nädala vaade

en: days
et: päevad

en: hours
et: tunnid

en: min
et: min.

en: sec
et: sek.

en: Edit Series
et: Muuda seeriaid

en: View More&hellip;
et: Vaata edasi &hellip;

en: Break from Series
et: Eralda seeriast

en: Edit Future Events
et: Muuda tulevasi sündmusi

en: Break this event out of its series and edit it independently
et: Eralda see sündmus seeriast ning muuda seda eraldi

en: Edit Single
et: Muuda üksikut

en: Split the series in two at this point, creating a new series out of this and all subsequent events
et: Eralda sündmused kaheks ning loo uued korduvad sündmused sellest sündmusest

en: Edit Upcoming
et: Muuda tulevast

en: Edit all events in this series
et: Muuda kõiki sündmusi selles seerias

en: Edit All
et: Muuda kõiki

en: Move all events in this series to the Trash
et: Kustuta kõik selle seeria sündmused

en: Trash Series
et: Kustuta sündmused

en: Delete all events in this series permanently
et: Kustuta kõik selle seeria sündmused lõplikult

en: Delete Series Permanently
et: Kustuta seeriad lõplikult

en: Restore all events in this series from the Trash
et: Taasta kõik selle seeria sündmused

en: Restore Series
et: Taasta seeriad

en: day
et: päev

en: last
et: viimane

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: , and
et: , ja

en: and
et: ja

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: , and
et: , ja

en:  and
et: ja

en: Recurring event instances
et: Korduvad sündmused

en: Show only the first instance of each recurring event (only affects list-style views).
et: Kuva ainult esimest korduvat sündmust (ainult loendi vaates)

en: Allow users to decide whether to show all instances of a recurring event.
et: Lase kasutajatel otsustada, kas kuvada kõiki korduvaid sündmusi või mitte

en: Clean up recurring events after
et: Korrasta korduvad üritused

en: Automatically remove recurring event instances older than this
et: Eemalda automaatselt korduv sündmus, mis on vanem kui see

en: Create recurring events in advance for
et: Loo korduvad sündmused ette

en: Recurring events will be created this far in advance
et: Korduvaid sündmusi luuakse nii kauaks ette

en:  months
et: kuuks

en: You are currently editing all events in a recurring series.
et: Muudad kõiki korduvaid sündmusi.

en: You are about to split this series in two.
    
    The event you selected and all subsequent events in the series will be separated into a new series of events that you can edit independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
et: Oled neid sündmusi jagamas kaheks. 
    
     Valitud sündmus ja kõik allolevad sündmused selles seerias jagatakse uueks seeriaks, mida saad sõltumatult originaalist muuta.
    
    Tegevust ei saa tagasi võtta või tühistada.

en: You are about to break this event out of its series.
    
    You will be able to edit it independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
et: Oled jagamas seda sündmust kaheks.
    
    Saad muuta neid eraldi esialgsest sündmusest. 
    
    Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Other
et: Muu

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
et: <strong>"%s"</strong> lähedal sündmusi ei leitud.

en: There were no results found.
et: Tulemusi ei leitud

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
et: <strong>"%s"</strong> nädalal sündmusi ei leitud. Proovi mõnda teist nädalat otsida.

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
et: <strong>"%s"</strong> nädalal sündmusi ei leitud. Otsi mõnda teist nädalat.

en: No results were found for this week. Try searching another week.
et: Sündmusi ei leitud sel nädalal. Otsi mõnda teist nädalat.

en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
et: Kuva tulevasi sündmusi määratud toimumiskohas.

en: Events Featured Venue
et: Sündmuse toimumiskoht

en: Use a custom list of countries
et: Kasuta kohandatud riikide listi

en: Use additional fields to add unique content fields to the event admin, which can be used by anyone who creates events. Upon publication they'll appear in the event metabox that accompanies your event listing, alongside the date/time/venue/organizer/etc. </p><p>Each new piece of data needs:
et: Kasuta lisavälju sündmuse adminnist, seda saab teha igaüks, kes sündmust lisab. Avaldamisel kuvatakse neid välju metaboxis sündmuste loendis koos kuupäeva/aja/toimumiskoha/korraldajate jms. infoga.</p><p> Iga uus infokild vajab:

en: Label (e.g. Meal Plans)
et: Märgistust (nt. söögimenüüd)

en: At least one option (e.g. Vegetarian, Kosher, Paleo)
et: Vähemalt üks võimalus (nt. taimetoit, kosher, paleo)

en: Field type. These are:
et: Välja tüüp. Need on:

en: Text - for the user to input text
et: Tekst - kasuta sisestamisel ainult teksti

en: URL - for the user to input a URL
et: URL-URL aadressi lisamiseks

en: Checkbox - for multiple choice
et: Checkbox - erivate valikute jaoks

en: Radio Button - to select only one
et: Raadionupp - ainult ühe valimiseks

en: Dropdown Menu - for a dropdown menu
et: Rippmenüü - rippmenüü jaoks

en: Field Label
et: Välja märgistus

en: Field Type
et: Välja tüüp

en: Options (one per line)
et: Võimalused (üks rea kohta)

en: Text
et: Tekst

en: Radio
et: Raadio

en: Enter the field label as you want it to appear (this will be the label in the same way "Start Date," "Organizer," etc appear in the event details box on the frontend). Select whether the field will be a text field; URL field; radio buttons; checkboxes; or a dropdown. All of these with the exception of text and URL allow for multiple options to be included, which you can add — one per-line — in the right-hand column. If you feel flummoxed, we've got you covered with a %s.
et: Sisesta välja märgistus nagu tahad seda kuvada (näiteks  "Alguskuupäev," "Korraldaja," jne. kuvatakse sündmuse juures samamoodi). Vali, kas väli on tekstiväli; sisaldab URLi; raadionuppe; checkboxe; või rippmenüüd. Kõik peale teksti ja URLi võimaldavad lisada mitmeid valikuid, mida saad lisada üks iga rea kohta parempoolses veerus. Kui jääd hätta, vt  %s.

en: Editor "Custom Fields" meta box
et: Toimetaja"Custom Fields" meta box

en: Show
et: Kuva

en: Hide
et: Peida

en: Enabling this option this will not remove custom field data or functionality, just the default meta box editor.
et: Aktiveerides selle valiku, ei eemaldata kohandatud välja infot või funktsionaalsust, ainult vaikimisi metabox toimetaja

en: Are you sure you wish to remove this field and its data from all events? Once you click OK this cannot be undone.
et: Oled kindel, et soovid selle välja eemaldada kõigilt sündmustelt? Kui klikid OK, ei saa seda taastada.

en: event
et: sündmus

en: events
et: sündmused

en: None
et: Puudub

en: On
et: Sees

en: You must select a recurrence end date
et: Sa pead valima korduse ja kuupäeva

en: The Events Calendar
et: Sündmuste kalender

en: Daily
et: Iga päev

en: To begin using Events Calendar PRO, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
et: Events Calendar PRO kasutamiseks installeeri palun viimane versioon <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Weekly
et: Iga nädal

en: End Date
et: Lõpukuupäev

en: Event Cost
et: Hind

en: Monthly
et: Iga kuu

en: Event Cats
et: Sündmuse kategooriad

en: Title
et: Pealkiri

en: Yearly
et: Iga aasta

en: Recurring
et: Kordumine

en: Every
et: Iga

en: Description
et: Kirjeldus

en: Frequency of recurring event must be a number
et: Sündmuse kordumise sagedus peab olema number

en: Is
et: On

en: Is Not
et: Ei ole

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsi

en: A widget that displays the next upcoming x events.
et: Widget kuvab x järgmist sündmust.

en: Events List
et: Sündmuste loend

en: Upcoming Events
et: Tulevad sündmused

en: Displays the time remaining until a specified event.
et: Kuvab aega, mis jäänud sündmuseni

en: Events Countdown
et: Sündmuseni aega

en: Add another
et: Lisa veel

en: Remove
et: Eemalda

en: Recurrence Description:
et: Esinemissageduse kirjeldus:

en: Distance
et: Distants

en: Map view search distance limit
et: Kaardivaate otsingu distantsi limiit

en: No Default
et: Vaikimisi puudub

en: Set the distance that the location search covers (find events within X distance units of location search input).
et: Määra distants mida asukoha otsing katab (leia sündmused x distantsil soovitud kohast).

en: Select a State
et: Vali piirkond

en: <p>Choose the default venue & organizer. Set default address information to save time when entering a new venue or organizer.</p><p>You can override these settings as you enter a new event.</p>
et: <p>Vali vaikimisi toimumiskoht & korraldaja. Määra vaikimisi aadress, et edaspidi aega kokkuhoida selle info sisestamiselt.</p><p>Saad seadeid uuendada kui lisad uue sündmuse.</p>

en: Miles
et: Miilides

en: Options
et: Valikud

en: Kilometers
et: Kilomeetrites

en: Fix geolocation data
et: Määra asukoha info

en: Organizer
et: Korraldaja

en: Default organizer
et: Vaikimisi korraldaja

en: Hide location search
et: Peida asukoha otsing

en: No saved organizers yet.
et: Salvestatud korraldajaid ei ole

en: Removes location search field from the events bar on all views except for map view.
et: Eemaldab asukoha otsingu sündmuste vaates väljaarvatud kaardi vaates

en: Venue
et: Toimumiskoht

en: Map
et: Kaart

en: Default venue
et: Vaikimisi toimumiskoht

en: Near
et: Lähedal

en: No saved venues yet.
et: Salvestatud toimumiskohti ei ole

en: Location
et: Asukoht

en: Address
et: Aadress

en: You can use this setting to set specific, individual defaults for any new Venue you create (these will not be used for your default venue).
et: Saad kasutada neid seadeid, et määrata eraldi vaikimisi väärtused iga uue toimumiskoha kohta (neid ei kasutata kui vaikimisi toimumiskohti)

en: Default address
et: Vaikimisi aadress

en: Default city
et: Vaikimisi linn

en: Fix venues data
et: Määra toimumiskoha info

en: Default state
et: Vaikimisi piirkond

en: You have venues for which we don't have Geolocation information. <a href='%s'>Click here to generate it</a>.
et: Lisasid toimumiskohti, mille asukoha kohta meil andmed puuduvad. <a href='%s'>Info lisamiseks kliki siia</a>.

en: Default province
et: Vaikimisi provints

en: Fixed geolocation data for %d venues
et: Asukoha info %d toimumiskohtades.

en: Default postal code/zip code
et: Vaikimisi postiindeks

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Type: %s %s
et: Tüüp: %s %s

en: Default phone
et: Vaikimisi telefon

en: Dropdown
et: Rippmenüü

en: One country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)
et: Üks riik rea kohta järgmises formaadis: <br>US, Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)

en: Radio Buttons
et: Raadionupud

en: Title:
et: Pealkiri:

en: week
et: nädal

en: Number of events to show:
et: Mitut sündmust kuvada:

en: photo
et: foto

en: Display:
et: Kuva:

en: City
et: Linn

en: State (US) Or Province (Int)
et: Riik (US) või provints (Int)

en: Default Content
et: Vaikimisi sisu

en: Postal Code
et: Postiindeks
