Gravity Forms User Registration Add-On 5.0 - en to nl_NL translation catalogue (174 entries)

en: %3$s
    									%1$sBy email from WordPress:%2$s%3$s WordPress will send the user an email with their login and a login URL. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", WordPress will include a link where the user can set their password.%3$s%3$s
    									%1$sBy form notification:%2$s%3$s Configure a form notification for the desired User Registration event. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", you must include the %4$s{set_password_url}%5$s merge tag in your notification to provide a URL where the user can set their password.
nl_NL: %3$s %1$sE-mail van WordPress:%2$s%3$s WordPress zal de gebruiker een e-mail sturen met hun logingegevens en login URL. Als de %1$swachtwoord%2$s instelling ingesteld staat op "Configureer wachtwoord via e-maillink", zal WordPress een link meesturen waarmee de gebruiker zijn wachtwoord kan instellen.%3$s%3$s %1$sDoor formuliermelding:%2$s%3$s Configureer een formuliermelding voor het gewenste Gebruikersregistratie-event. Als de %1$swachtwoord%2$s instelling ingesteld staat op "Configureer wachtwoord via e-maillink", vergeet dan niet de %4$s{set_password_url}%5$s merge tag op te nemen in je notificatie om een URL aan te bieden waar de gebruiker zijn wachtwoord kan instellen.

en: %3$s
    								%1$sBy Email:%2$s%3$sWordPress will send the user an email with an activation link.%3$s%3$s
    								%1$sManually:%2$s%3$sActivate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link (via the %4$s{activation_url}%5$s merge tag).
nl_NL: %3$s %1$sVan e-mail:%2$s%3$s WordPress zal de gebruiker een e-mail sturen met een activatielink.%3$s%3$s %1$sHandmatig:%2$s%3$s activeer elke gebruiker van de Activatie in afwachting pagina of stuur een formuliermelding voor de Gebruikersactivering met een activatielink (via de %4$s{activation_url}%5$s merge tag).

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl_NL: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige schermnaam behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige e-mailadres behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige wachtwoord behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige rol behouden &mdash;

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
nl_NL: Een formulier kan meerdere "Aanmaken"-feeds hebben <strong>of</strong> een enkele "Bijwerken"-feed. Een formulier kan niet een "Aanmaken"-feed en een "Bijwerken"-feed hebben.

en: Access denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate User
nl_NL: Gebruiker activeren

en: Activate this sign up
nl_NL: Activeer deze aanmelding

en: Activate this sign up?
nl_NL: Deze aanmelding activeren?

en: Activation Key Required
nl_NL: Activatiesleutel vereist

en: Activation Key:
nl_NL: Activatiesleutel:

en: Add Custom Meta
nl_NL: Aangepaste meta toevoegen

en: Add Link
nl_NL: Link toevoegen

en: Additional Options
nl_NL: Aanvullende opties

en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form.
nl_NL: Sta toe dat er automatisch WordPress gebruikers worden aangemaakt bij het inzenden van een Gravity formulier.

en: Allows users to choose their own username when registering a new account.
nl_NL: Hiermee kunnen gebruikers hun eigen gebruikersnaam kiezen bij het registreren van een nieuw account.

en: An error occurred during the activation
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de activering

en: Are you sure you want to activate this user?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt activeren?

en: Biographical Information
nl_NL: Biografie

en: BuddyPress Profile
nl_NL: BuddyPress-profiel

en: Check your email for the set password link.
nl_NL: Controleer je e-mail voor de ingestelde wachtwoordlink.

en: Create User
nl_NL: Gebruiker aanmaken

en: Create new site when a user registers.
nl_NL: Maak een nieuwe site aan zodra een gebruiker zich registreert.

en: Current Page
nl_NL: Huidige pagina

en: Current Site Role
nl_NL: Huidige rol site

en: Custom Registration Page
nl_NL: Aangepaste registratiepagina

en: Custom URL
nl_NL: Aangepaste URL

en: Deactivate site
nl_NL: Site deactiveren

en: Delay User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie vertragen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete site
nl_NL: Site verwijderen

en: Delete this sign up?
nl_NL: Deze aanmelding verwijderen?

en: Delete this sign up?
nl_NL: Deze aanmelding verwijderen?

en: Display Name
nl_NL: Schermnaam

en: Email
nl_NL: E-mailadres

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Custom Registration Page
nl_NL: Aangepaste registratiepagina inschakelen

en: Enable user activation.
nl_NL: Gebruikersactivatie inschakelen.

en: Enable user activation:
nl_NL: Activering door gebruiker inschakelen:

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
nl_NL: Vul een naam voor de feed in om deze installatie uniek te identificeren.

en: Feed Settings
nl_NL: Feedinstellingen

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Forgot Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot your password? Visit the following address to reset your password:
nl_NL: Je wachtwoord vergeten? Ga naar het volgende adres om je wachtwoord opnieuw in te stellen:

en: Global Settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Gravity Forms Login Widget
nl_NL: Gravity Forms inloggen-widget

en: Gravity Forms User Registration Add-On
nl_NL: Gravity Forms User Registration add-on

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Link Text
nl_NL: Tekst link

en: Link URL
nl_NL: URL link

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login Form
nl_NL: Inlogformulier

en: Login Redirect URL
nl_NL: Inloggen doorverwijs-URL

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Logout Redirect URL
nl_NL: Uitloggen doorverwijs-URL

en: Name
nl_NL: Naam

en: Network Options
nl_NL: Netwerkopties

en: Nickname
nl_NL: Bijnaam

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
nl_NL: Oeps! Je moet ingelogd zijn om dit formulier te gebruiken.

en: Other
nl_NL: Anders

en: Other User Meta
nl_NL: Andere gebruikersmeta

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Passwords may not contain the character "\"
nl_NL: Wachtwoorden mogen het karakter "\" niet bevatten

en: Pending Activation
nl_NL: Lopende activatie

en: Pending Activations
nl_NL: Lopende activaties

en: Process the feed only when a payment is received.
nl_NL: Verwerk de feed alleen wanneer betaling is ontvangen.

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register user if
nl_NL: Gebruiker registreren als

en: Registration Condition
nl_NL: Registratievoorwaarde

en: Registration Page
nl_NL: Registratiepagina

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Role
nl_NL: Rol

en: Select BuddyPress Field
nl_NL: Selecteer BuddyPress-veld

en: Select Meta Key
nl_NL: Selecteer metasleutel

en: Select a Page
nl_NL: Selecteer een pagina

en: Select a Role
nl_NL: Selecteer een rol

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
nl_NL: Selecteer hoe de naam van de gebruiker publiek moet worden getoond.

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
nl_NL: Selecteer de rol die moet worden toegewezen aan de gebruiker op de nieuw aangemaakte site.

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
nl_NL: Selecteer de rol welke moet worden toegewezen aan de gebruiker voor de site waar ze zich voor geregistreerd hebben. Deze optie overschrijft de "Rol"-optie onder Gebruiker-instellingen.

en: Select the form field that should be used for the site address.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het adres van de site.

en: Select the form field that should be used for the site title.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de titel van de site.

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het e-mailadres van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de voornaam van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de achternaam van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de bijnaam van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's password or select "Set Password via Email Link" to have a URL emailed to the user where they can set their password.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het wachtwoord van de gebruiker of selecteer "Wachtwoord instellen via e-maillink" om een URL te laten e-mailen naar de gebruiker waar ze hun wachtwoord kunnen instellen.

en: Select the form field that should be used for the user's username.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de gebruikersnaam van de gebruiker.

en: Select the role the user should be assigned.
nl_NL: Selecteer de rol die moet worden toegewezen aan de gebruiker.

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
nl_NL: Selecteer het soort feed dat je wilt aanmaken. Feeds "aanmaken" zal een nieuwe gebruiker aanmaken. Feeds "bijwerken" zal gebruikers bijwerken.

en: Send Email Options
nl_NL: Verzend e-mailopties

en: Send Email?
nl_NL: E-mail versturen?

en: Send the new site details to the user by email.
nl_NL: Verstuur de details van de nieuwe site per e-mail naar de gebruiker.

en: Send the new user an email about their account.
nl_NL: Nieuwe gebruiker een e-mailbericht versturen over hun account.

en: Send the new user an email about their account:
nl_NL: Nieuwe gebruiker een e-mailbericht versturen over het account:

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
nl_NL: Stuur gebruikers een e-mail met een activatielink. Gebruikers worden alleen geregistreerd als ze hun accounts hebben geactiveerd.

en: Set Password URL
nl_NL: Wachtwoord-URL instellen

en: Set Password via Email Link
nl_NL: Stel wachtwoord in via e-mail link

en: Set Post Author
nl_NL: Als berichtauteur instellen

en: Set as %s
nl_NL: Instellen als %s

en: Set at registration.
nl_NL: Ingesteld tijdens registratie.

en: Set user as post author.
nl_NL: Gebruiker als berichtauteur instellen.

en: Set your password.
nl_NL: Stel je wachtwoord in.

en: Show user avatar
nl_NL: Gebruikersavatar tonen

en: Site Address
nl_NL: Adres site

en: Site Role
nl_NL: Rol site

en: Site Title
nl_NL: Titel site

en: Site is created
nl_NL: Site is aangemaakt

en: Specify whether an email (or notification) should be sent to the new user about their account. %sEnabled by default.%s
nl_NL: Geef aan of er een e-mail (of melding) over het account naar de nieuwe gebruiker moet worden gestuurd. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
nl_NL: Specificeer of de details van de nieuwe site per e-mail naar de gebruiker moeten worden verstuurd. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: Standard User Meta
nl_NL: Standaard gebruikersmeta

en: Tab Index Start
nl_NL: Tab index start

en: The email address can not be empty
nl_NL: Het e-mailadres mag niet leeg zijn

en: The username can not be empty
nl_NL: De gebruikersnaam mag niet leeg zijn

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
nl_NL: De gebruikersnaam kan alleen alfanumerieke karakters (A-Z, 0-9), underscores en streepjes bevatten.

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
nl_NL[0]: Er was een probleem bij het activeren van dit item
nl_NL[1]: Er was een probleem bij het activeren van een of meerdere geselecteerde items

en: There was an issue deleting this user registration. | There was an issue deleting one or more selected user registrations.
nl_NL[0]: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van deze gebruikersregistratie.
nl_NL[1]: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van de gebruikersregistraties.

en: This email address is already registered
nl_NL: Dit e-mailadres is al geregistreerd

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
nl_NL: Deze inzending heeft een gebruiker aangemaakt die een lopende activatie heeft. Klik de "Gebruiker activeren"-knop om de gebruiker te activeren.

en: This username is already registered
nl_NL: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl_NL: Deze gebruikersnaam is ongeldig, omdat het verboden karakters bevat. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Update Condition
nl_NL: Bijwerkvoorwaarde

en: Update Site on Cancel
nl_NL: Site bijwerken bij annuleren

en: Update User
nl_NL: Gebruiker bijwerken

en: Update User on Cancel
nl_NL: Gebruiker bijwerken bij annuleren

en: Update site when subscription is cancelled.
nl_NL: Site bijwerken als abonnement is geannuleerd.

en: Update user if
nl_NL: Gebruiker bijwerken als

en: Update user when subscription is cancelled.
nl_NL: Gebruiker bijwerken als abonnement is geannuleerd.

en: Use the password you set at registration to login.
nl_NL: Gebruik het wachtwoord dat je bij de registratie hebt ingesteld om in te loggen.

en: User Activated Successfully!
nl_NL: Gebruiker succesvol geactiveerd!

en: User Activation
nl_NL: Gebruikersactivatie

en: User Activation Type
nl_NL: Soort gebruikersactivatie

en: User Activation URL
nl_NL: Gebruikersactivatie-URL

en: User Meta
nl_NL: Gebruikersmeta

en: User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie

en: User Registration Options
nl_NL: Gebruikersregistratie-opties

en: User Settings
nl_NL: Gebruiker-instellingen

en: User activated. | Users activated.
nl_NL[0]: Gebruiker geactiveerd.
nl_NL[1]: Gebruikers geactiveerd.

en: User is activated
nl_NL: Gebruiker is geactiveerd

en: User is pending activation
nl_NL: Gebruiker wacht op activatie

en: User is registered
nl_NL: Gebruiker is geregistreerd

en: User is updated
nl_NL: Gebruiker is bijgewerkt

en: User pending activation deleted
nl_NL: Gebruiker in afwachting van activering verwijderd

en: User registration deleted. | User registrations deleted.
nl_NL[0]: Gebruikersregistratie verwijderd.
nl_NL[1]: Gebruikersregistraties verwijderd.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: View Entry
nl_NL: Inzending bekijken

en: View the entry associated with this sign up
nl_NL: Bekijk de inzending die bij deze aanmelding hoort

en: Welcome Message
nl_NL: Welkomstbericht

en: When a form submission creates a post and registers a user, set the new user as the post author. %sEnabled by default.%s
nl_NL: Als een formulierinzending een bericht aanmaakt en een gebruiker registreert, wordt de nieuwe gebruiker als berichtauteur ingesteld. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
nl_NL: Wanneer de registratievoorwaarde is ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen de gebruiker registreren als aan de voorwaarde is voldaan.

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
nl_NL: Als de bijwerkvoorwaarde is ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen de gebruiker bijwerken als aan de voorwaarde is voldaan. De gebruikersgegevens zullen altijd worden ingevuld in het formulier.

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
nl_NL: Wanneer gebruikers proberen om bij de standaard WordPress registratiepagina te komen, zullen ze in plaats daarvan naar deze aangepaste pagina worden doorverwezen.

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
nl_NL: Je bent momenteel ingelogd als %s%s%s. %sUitloggen?%s

en: You must have at least one Email Address field.
nl_NL: Je moet minstens één veld voor het e-mailadres hebben.

en: Your account has been activated. You may now %1$slog in%2$s to the site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %5$sreset your password%2$s.
nl_NL: Je account werd geactiveerd. Je kan nu %1$sinloggen op je site%2$s met de door jou gekozen gebruikersnaam &#8220;%3$s&#8221;. Controleer je inbox op %4$s voor je inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangen hebt, controleer dan je map met ongewenste e-mail of spam. Als je binnen een uur nog steeds geen e-mail ontvangt, kan je %5$sje wachtwoord%2$s herstellen.

en: Your account is now activated. %1$sLog in%2$s or go back to the %3$shomepage%2$s.
nl_NL: Je account is nu geactiveerd. %1$sLog in%2$s of ga terug naar de %3$shomepage%2$s.

en: Your account is now activated. %1$sView your site%2$s or %3$sLog in%2$s
nl_NL: Je account is nu geactiveerd. %1$sBekijk je site%2$s of %3$slog in%2$s

en: Your account is now active!
nl_NL: Je account is nu actief!

en: Your site at %1$s is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %4$sreset your password%5$s.
nl_NL: Je site op %1$s is actief. Je kan nu inloggen op je site met de door jou gekozen gebruikersnaam &#8220;%2$s&#8221;. Controleer je inbox op %3$s voor je inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangen hebt, controleer dan je map met ongewenste e-mail of spam. Als je binnen een uur nog steeds geen e-mail ontvangt, kan je %4$sje wachtwoord%5$s herstellen.

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
nl_NL: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te activeren.

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
nl_NL: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te verwijderen.

en: by email from WordPress
nl_NL: via e-mail van WordPress

en: by form notification
nl_NL: door formuliermelding

en: manually or by form notification
nl_NL: handmatig of via formuliermelding
